REKLAMA
REKLAMA

Agnelli: Musimy uszanować decyzję rządu

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Football Italia  |  05.03.2020 14:56
Agnelli: Musimy uszanować decyzję rządu

Andrea Agnelli  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Prezydent Juventusu FC Andrea Agnelli odniósł się w czwartek do decyzji włoskiego rządu, który zdecydował, że do 3. kwietnia wszystkie mecze w Serie A muszą odbywać się bez udziału publiczności.

- Jako klub musimy szanować decyzję rządu. To kwestia odpowiedzialności. O stratach finansowych na pewno porozmawiamy później. Juventus zawsze stoi na stanowisku, że zdrowie ludzi jest najważniejsze, a piłka nożna ma społecznie bardzo wielkie znaczenie. Rozumiemy, że władze musiały podjąć taką decyzję, aby walczyć z pandemią. To ich odpowiedzialność i zrobili to zgodnie z prawem - powiedział Agnelli.

Juventus w najbliższej kolejce zmierzy się w niedzielę na wyjeździe z Bolonią.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 54 komentarzy

klanies | 05.03.2020 15:11

hahahha dażyłem go szacunkiem tylko za to, że namawiajac del papino srino na odwołanie Derby dbał o interesy klubu, który prowadzi, czy to sportowe czy finansowe, miał wiele pobudek do tego i zrobił słusznie, to co wydawało się najlepsze dla Juve. Ale teraz zwyczajnie kłamie i się ośmiesza... "Juventus zawsze stoi na stanowisku, że zdrowie ludzi jest najważniejsze, a piłka nożna ma społecznie bardzo wielkie znaczenie." hahhaha co za żart xddd gościu powiedz po prostu, że robiłeś co musiałeś i tyle, po co to sciemnianie, ze zdrowie ważne jak ty hajsu za bilety nawet oddawać nie chciałeś xddd ps. to z kim to juve gra teraz, z Bologną czy Interem? co za cyrk zapewniła nam LEGŁA KALCZIO...

klanies | 05.03.2020 15:11

hahahha dażyłem go szacunkiem tylko za to, że namawiajac del papino srino na odwołanie Derby dbał o interesy klubu, który prowadzi, czy to sportowe czy finansowe, miał wiele pobudek do tego i zrobił słusznie, to co wydawało się najlepsze dla Juve. Ale teraz zwyczajnie kłamie i się ośmiesza... "Juventus zawsze stoi na stanowisku, że zdrowie ludzi jest najważniejsze, a piłka nożna ma społecznie bardzo wielkie znaczenie." hahhaha co za żart xddd gościu powiedz po prostu, że robiłeś co musiałeś i tyle, po co to sciemnianie, ze zdrowie ważne jak ty hajsu za bilety nawet oddawać nie chciałeś xddd ps. to z kim to juve gra teraz, z Bologną czy Interem? co za cyrk zapewniła nam LEGŁA KALCZIO...

GrandeJuve | 05.03.2020 15:19

@klanies

Ty kłamiesz pajacu.

Serie A dbało o interes całej włoskiej ligi. Jak to wygląda taki hit na całym świecie transmitowane na pustym stadionie. Dbali o wizerunek Serie A. Myśleli, że uda się szybko opanować sytuację i następne mecze będą rozgrywane z udziałem publiczności.

DonRoberto | 05.03.2020 15:28

na football italia można też przeczytać taką wersję wypowiedzi

football-italia.net/150843/agnell i-i-spoke-zhang

PLGero | 05.03.2020 15:32

klanies
hahahha dażyłem cię wielkim szacunkiem ... kto by pomyślał :)

xxBANGxx | 05.03.2020 15:37

klanies
Myślę, że Agnelli powinien do ciebie natychmiast zadzwonić i przeprosić. Co za łeb. :D

klanies | 05.03.2020 16:13

GrandeRube... "Myśleli, że uda się szybko opanować sytuację i następne mecze będą rozgrywane z udziałem publiczności." hahhaha przeczytaj jeszcze raz co napisales, masz myslenie typowego juffka, co mu powiedzą, bierze za prawdziwe.. serio brales w ogole pod uwage ze przy obecnej epidemii jest chociaz 1% szans, że to "szybko opanują sytuację" i "będą mogli grać z udziałem publiczności". naiwniak jak cały Juventus... fuuu wróć... naiwniactwo to to to nie jest, wy po prostu myślicie inaczej i inaczej rozumiecie... macie własny czas, własne rozgrywki, własne trofea xddd zakłamujecie rzeczywistość... kolejny raz. jaka szansa na koniec epidemii co ty gościu bierzesz... dla was ważniejsze finanse niż zdrowie ludzi, przecież anioł agnelli hajsu za bilety nawet oddawać nie chciał. juventus turyn hahhahaha wieczna polewa xddd jak nazwać kogos bardziej naiwnym od naiwniaka? odpowiedź: GrandeJuve xddd

Soccerr | 05.03.2020 16:20

Klasa, jej nie kupisz.

BOYSSAN | 05.03.2020 17:11

ciekawe czy klub zwróci kibicom pieniądze za bilety na Derby d Italia

AdrianoJuve | 05.03.2020 17:26

Soccerr@
Dokładnie,klasa to jest coś czego środowisko Interu w życiu nie prezentowało.
Od niektórych kibiców Interu chamstwo bije nawet przez Internet. Ich niekłamana radość po tym jak się dowiedzieli, że drużyna Juve u-23 jest poddana kwarantannie idealnie podsumowuje poziom tych ludzi.  

BOYSSAN | 05.03.2020 17:34

@adrianoJuve

Wiesz kogo interesuje Twoja opinia ? Kibiców Juventusu
Bo reszta ma zdanie podejrzewam ze o 180 stopni odmienne. Każda informacja dot Juve czy Interu jest całkowicie inaczej interpretowana przez oba środowiska i taki komentarz to potwierdza

Italia00 | 05.03.2020 19:40

To tylko kawałeczek wywiadu:

He pointed out that he has “great respect” for Inter President Steven Zhang and claimed they must not be driven by the “economic effects” of the current situation.

“The economic effects of the actions must be overshadowed,” he said. “I know that Steven Zhang has a similar position to me.

“I have great respect for Steven, we discussed the epidemic a couple of weeks ago when he came to my house for dinner.

“We discussed the seriousness of the situation. It shouldn’t be the clubs that decide what should be done or not, the authorities have made it clear, and it’s our responsibility to follow what they have told us.”

Monochromatyczn | 05.03.2020 19:42

@BOY - na tej zasadzie to równie dobrze moglibyśmy w ogóle się nie komunikować, bo sam sobie odpowiedz na pytanie które z plemion interesuje Twoja opinia. A "interpretacja" to mało powiedziane gdy od jak zwykle pełnej szacunku i wyważonej wypowiedzi włoskiego gentlemana, woli się wyzywanie od pajaców i ujadanie chińskiego furiata.

Z tego co pamiętam zapowiedziałeś przeproszanie kibiców Juventusu jeśli okaże się, że decyzje wokół koronawirusa nie mają faworyzować tego klubu. Jak tam?

BOYSSAN | 05.03.2020 20:06

Monochromatyzm niestety ale tak to wyglada.

Odnośnie wypowiedzi Zhanga, bo wspomniałeś , to jest klasyczny przykład sporu jak osób którzy opowiadają się za poprawnością polityczna i tymi którzy się temu przeciwstawiają . Ja jestem w tej drugiej grupie i w życiu ani ja Ciebie ani ty mnie nie przekonasz do swojej racji.

Odnośnie przeprosin , gdyby sytuacja tego wymagała nie miałbym z tym problemu, ale jednak sytuacja tak mocno się skomplikowała ze na tym wszystkim musiał położyc łapę włoski rząd przez co nie do końca mam podstawy do wycofania swoich tez.

Chciałbym aby każdy tu piszący nawet w sytuacjach spornych , np jak w ostatnich dniach używał takiego języka wobec odmienię komentujących jak moj , tzn nie obrażającego nikogo

_tripletta_ | 05.03.2020 20:10

Gdy okazało się, że nic nie ugra to pokazuje się na białym koniu wielki dobroczynny zbawiciel Calcio.
No cóż, walczył o swoje, a że się nie udało to wychodzi z gadkami, iż zdrowie najważniejsze. Żenujące, ale czego oczekiwać od gościa który okrada nawet własnych kibiców.
Skoro ma tyle klasy to czemu nie oddaje pieniędzy kibicom za bilety?

BOYSSAN | 05.03.2020 21:14

:):)

Andrea Agnelli jest wielka postacią włoskiego świata biznesu i to nie ulega wątpliwości. Przejąć / odziedziczyć kolosa i utrzymać na szczycie nie każdy by potrafił.
Jednak jeśli ktoś nie widzi sprzeczności w słowach Andrei w wywiadzie ze finanse odkładamy na później , a kilka dni przed meczem stwierdził ze klub nie zwróci pieniędzy za bilety to ja się zastanawiam co ten ktoś ma w głowie, bo ja nie dziwie się właścicielowi Juve , dziwie się tym którzy nie potrafią dostrzec tej dwuznaczności.

Monochromatyczn | 05.03.2020 21:39

Co Wy za bzdury i fake newsy ze stron Interu powielacie wciąż na temat tych biletów? Już w ubiegły weekend był komunikat, że klub rozważa jak najlepiej to rozwiązać i priorytetem jest dobro kibiców, ale jest ZA WCZEŚNIE, bo sytuacja ciągle się zmienia. I ja się nie dziwię, że zwlekają, bo przed chwilą mecz miał być w maju z kibicami, a nawet teraz po decyzji rządu nie wiadomo czy coś nie zmieni się w przededniu meczu. Będzie jasność, będzie zwrot, innej możliwości nie widzę. A wtedy napiszecie sobie po swojemu "zobaczył, że nic nie ugra to oddaje" - do mądrzejszych interpretacji świata nas nie przyzwyczailiście :)

Monochromatyczn | 05.03.2020 21:43

Dodam, że dużo ciekawsze jest co się stanie z karnetami - i dotyczy to wszystkich klubów, tych ze skromnym budżetem nawet bardziej. Pewnie będzie dla posiadaczy jakaś obietnica zniżek na przyszłoroczne karnety zamiast zwrotu kasy, która już częściowo mogła zostać dawno wydana.

paradiselost84 | 05.03.2020 22:19

klłnmiesz,  tryplatta,  boysonek

Dzięki chłopaki,  że nie zawiedliście: poziomem,  klasą,  intrpretacją.  Naprawdę szanuje!  Dzięki wam nie wyrzutów sumienia,  że czasami nazwę waszego klubu piszę z małej litery...

paradiselost84 | 05.03.2020 22:20

Miało być: nie mam.  

wojojuve | 05.03.2020 22:34

Zazdrość i zawiść przez was przemawia. Prezydent klubu ma godnie reprezentować klub, między innymi odpowiednio się wypowiadając oraz odpowiednio działając na rzecz klubu. Agnelli to właśnie robi. Zhang również dobrze działa na rzecz klubu, ale jeśli chodzi o reprezentowanie w mediach to wypada kiepsko. Co dla Interu dała dobrego jego wypowiedź? Nic. Co najwyżej zraził do siebie niektórych ludzi i kiedyś to może się zemścić.

dalmare | 05.03.2020 22:38

Może "dżentelmen" a może człowiek biznesu, bardziej niż sportu. Inne dzisiejsze wypowiedzi Agnellego (na FT Business of Football Summit w Londynie gdzie jednym z mówców był też Steven Zhang) wzbudziły kontrowersje gdy jako zwolennik Superligi zakwestionował kryteria dopuszczania do Ligi Mistrzów klubów bez historii po jednym dobrym sezonie.
(Podepnę w tym przypadkowym miejscu sprostowanie mego błędu: *premier*, nie "prezydent".
*Premier rządu* Giuseppe Conte wydał dekret o zawieszeniu zgromadzeń do 3.kwietnia. Prezydent Republiki Sergio Mattarella opublikował apel do współobywateli.)

Monochromatyczn | 05.03.2020 23:04

@dalmare - i tu się z Agnellim fundamentalnie nie zgadzam, bo dla takich historii jak Atalanta czy Leicester warto kibicować. Ale poglądy można mieć różne, Andrea jest w swoich spójny i zawsze był jednym z największych zwolenników Superligi. I przyznaję, że wizja modelu NBA i uwolnienia się od włoskiego piekiełka też jest trochę kusząca.

Untouchables | 05.03.2020 23:15

Wypowiedź o Atalancie wyjątkowo perfidna. Kilka lat temu juve było w dupie i c*** ich zasługi dla czegokolwiek. Wywalczyli, są, mają, takie ich prawo. Są rewelacją, a my co rok niespełnioną nadzieją. Coraz mniej lubię juventus. Nie ma tam drużyny, nie ma jaj, nie ma szacunku dla historii. Jest biznes. Walić taki futbol.

MistrzCalcio | 05.03.2020 23:25

Zdrowie ludzie zawsze jest najważniejsze,tak ważne ,że nie chciał meczu przy pustych trybunach,ewidentne zaprzeczenie wcześniejszych działań.

@Monochromatyczn
"Już w ubiegły weekend był komunikat, że klub rozważa jak najlepiej to rozwiązać i priorytetem jest dobro kibiców, ale jest ZA WCZEŚNIE, bo sytuacja ciągle się zmienia"

Co ty bredzisz gościu ? Kibic zapłacił za usługę , mecz nie odbył się w terminie i niech oddają kasę a nie rozważają coś tam... nie ważne czy coś się zmieni kasa powinna być oddana, nie każdy może iść na mecz w innym terminie nawet jakby była taka możliwość. To złodziejstwo.  

Monochromatyczn | 05.03.2020 23:41

@MistrzCalcio - widzę, że dupska sprzed telewizora nie ruszasz, co? Gdybyś kupował czasem bilety na mecz lub choćby na koncert przez np. Viagogo (którego nienawidzę), to po pierwsze: nie musiałbym prostować kolejnych bredni kolejnego interisty, a po drugie: wiedziałbyś, że najczęściej tłustym drukiem jest podana informacja, że za zmianę terminu z przyczyn niezależnych od organizatora zwrotów nie ma. I to boli gdy leci się z Polski. Także gdyby mecz odbył się w maju z kibicami to prawdopodobnie zwrotów by nie było, lokalsi przyszliby ze swoimi biletami a przyjezdni mieliby pecha.

MistrzCalcio | 05.03.2020 23:51

Czegoś nie rozumiesz, gdyby najważniejsze było dla niego dobro kibiców , oddałby kasę natychmiast,najważniejsza jest kasa dla klubu i nie ma co owijać w bawełnę.

MistrzCalcio | 05.03.2020 23:55

W zasadzie już sam taki bilet, na którym jest imię i nazwisko oraz numer identyfikujący, uprawnia do otrzymania zwrotu. Osobiście nie spotkałem się nigdy z tym o czym piszesz.

klanies | 06.03.2020 00:41

Angnelli to po prostu zwykły frajer i złodziej... i nie sposób się z tym nie zgodzić. Ciekawe czy odda hajs na bilety czy siepa pójdzie na kontrakt dla CR7... no gościa nie lubię, źle mu patrzy z oczu, dzień dobry nie mówi... błondżiorno

klanies | 06.03.2020 00:43

Monochromatyczny... fundamentalnie się z nim nie zgadzasz, ale... go bronisz Xdd toć to jest beka Xdd

xxBANGxx | 06.03.2020 02:13

To miłe, że kibice Interu martwią się o portfel kibiców Juventusu. Takie zachowania się ceni. I równie miłe jest czytanie takich zacnych userów jak klanies. Styl, elokwencja, kultura wypowiedzi, bogate słownictwo. Tego wszystkiego mu brak, ale tak poza tym, to jest całkiem fajnie. Byle do 8 marca. Być może wtedy zakończy się już walka Interu o scudetto, to będą mogli skupić się na LE. Tego życzę. Zawsze to jakieś szanse na trofeum po 10 latach posuchy.

_tripletta_ | 06.03.2020 08:47

Jak zwykle, gdy temat niewygodny i brakuje argumentów to zaczyna się gadka o "latach posuch Interu i dominacji Juve w Italii".

Ten klasowy Agnelli tak się zbłaźnił wypowiedzią o Atalancie, iż przyćmił nawet samego Zhanga.
Największym gównem jest obrażanie/dyskryminacja "swój swojego".

MrGhost | 06.03.2020 10:00

Agnelli , Zhang , Marotta . Wszyscy chyba ostatnio za długo przebywali z ADLem i Ferrero. Ktoś pisał, że Zhang mógłby uczyć się klasy od zarządu Juve. Długo nie musiał czekać na ich odpowiedź. Wszystkim ostatnio coś się odkleiło w głowie

Fan_Tulipan | 06.03.2020 10:37

Ja akurat w wypowiedzi Agnelliego o Atalancie Bergamo dostrzegam sens, wiem o co mu chodzi i generalnie w tym aspekcie się z nim zgadzam. Dopóki jednak zasady kwalifikowania do LM są takie, a nie inne to wątek staje się bezprzedmiotowy.

xxBANGxx | 06.03.2020 11:24

Agnelli wypowiadał się w kontekście Superligi, więc jeśli ktoś nie potrafi czytać ze zrozumieniem, to znowu będzie najeżdżał na prezesa Juventusu, że ten nie szanuje Atalanty. Interiści to stan umysłu.

Natomiast co do samej Superligi. Coś na wzór PlayOffs w NBA. Sama elita, brzmi dobrze? Może i tak, ale tutaj nie podzielam jego zdania. Nie podoba mi się ten pomysł, który miałby połączyć największe kluby i stworzyć mur. LM ma swoje wady, ale właśnie dzięki takim klubom jak Atalanta, te rozgrywki nie nużą. Jednakże jeśli kluby zdecydują, że Superliga to jednak lepszy wybór, to winni będzie Agnelli, wiadomo.

Tiesto | 06.03.2020 12:10

xxBANGxx  jeszcze przed chwilą się żaliłeś jacy to kibice Interu źli, obrażają innych itp a sam po raz kolejny dajesz popis hipokryzji "Byle do 8 marca. Być może wtedy zakończy się już walka Interu o scudetto, to będą mogli skupić się na LE. Tego życzę. Zawsze to jakieś szanse na trofeum po 10 latach posuchy." robisz jakieś żałosne prowokacje i zachowujesz się jak prostak, a za moment znowu będziesz płakał jacy to my jesteśmy źli, atakujemy was i że nikt was nie lubi i nie szanuje, was się nie da lubić i szanować, jesteś tego najlepszym przykładem hipokryto.
"Agnelli wypowiadał się w kontekście Superligi, więc jeśli ktoś nie potrafi czytać ze zrozumieniem, to znowu będzie najeżdżał na prezesa Juventusu, że ten nie szanuje Atalanty. Interiści to stan umysłu." sam masz problem z czytaniem ze zrozumieniem bo we wszystkich źródłach jak byk jest podane że jest przeciwny gry Atalanty w Lidze Mistrzów, jest zwolennikiem superligi, ale odnośnie Atalanty wypowiadał się dokładnie w kontekście Ligi Mistrzów podważając fakt dostawania się do niej takich drużyn jak Atalanta z powodu zbyt ubogiej przeszłości i zasług czym się skompromitował totalnie. No ale tacy jak ty będą go bronić i tak próbując zaprzeczać faktom, kolejna typowa cecha fana Juve

xxBANGxx | 06.03.2020 12:27

Czekaj, czekaj, ale obraziłem Cię tym? Oj to przepraszam panienkę.

Prawda bywa niewygodna, rozumiem. Zakłamanie, zawiść, oszczerstwa - to wszystko znajduje się w Twoim wysrywie, który ma na celu zdyskredytować fana Juventusu. Miałbym się przejąć opinią usera, który ewidentnie ma problem do mojego klubu? Nie ma opcji, szczekaj dalej.

xxBANGxx | 06.03.2020 12:36

I tak koniec. Fakty są takie, że Inter nie wygrał żadnego trofeum od 10 lat, a przy ewentualnej porażce w Turynie praktycznie odpada z walki o scudetto, więc zostanie im LE, a ten się gotuje, próbuje zarzucić chamstwo, ubliżanie i mnie jeszcze hipokrytą nazywa. No pięknie. Obłuda niektórych userów z tego forum nie ma granic. Nie pozdrawiam.

AdrianoJuve | 06.03.2020 12:40

Kibice Interu : Juve złodzieje, calcioppoli powraca,campionato falsato, wszystko ustawione pod Juve i Agnelli wszystkim steruje, śmiechy i zachwyt na tym, że drużyna u-23 jest objęta kwarantanną, innych bardzo miłych i cenzuralnych stwierdzeń przytaczał nie będę. Potem fakty temu przeczą, kibice interu dalej swoje, jeszcze potem się obrażają jak ktoś napisze, że chciałby aby Inter przegrał i odpadł z walki o scudetto, nosz logika miszczów w całym majestacie ;) Teraz retoryka niektórych: gramy bo Ronaldo już wrócił od mamy. Jak można się śmiać z ludzkich tragedii, to chyba tylko tacy ludzie jak kibice Interu wiedzą.
Tiesto@ Za to typowe cechy fana Interu to: chamstwo, chamstwo i jeszcze raz chamstwo. Takiego chamstwa jak tam macie na tych swoich fanowskich stronach to nie ma nigdzie, proszę zostańcie sobie tam i nie zaśmiecajcie internetu w innych miejscach. W gównie to nawet świnia się nie lubi taplać ;)
Oczywiście bez obrazy dla części normalnych kibiców Interu.

Tiesto | 06.03.2020 13:00

Patrząc na prymitywno-prostacki odzew można odnieść wrażenie że trafiłem w czułe punkty hipokryty. Wasz tok rozumowania - wy obrażanie prowokujecie- to jest ok bo to się nazywa pisanie prawdy, ktoś atakuje was - kibice Interu źli chamscy itp, popracuj trochę a może kiedyś osiągniesz poziom nieco wyższych niż najbardziej prymitywnych trolli, wszystko przed Tobą

Tiesto | 06.03.2020 13:01

I gdzie Ty biedaku widzisz moje gotowanie? Po prostu wytknąłem Ci hipokryzję i to Tobie ewidentnie puszczają nerwy

xxBANGxx | 06.03.2020 13:10

Podałem niewygodne (dla Ciebie) fakty, a Ty nadal piszesz coś o hipokryzji.
Twoja logika to mem. Śmieszysz mnie, kolego. Po prostu śmieszysz. :)

Tiesto | 06.03.2020 13:11

Oczywiście do tematu prezesa się nie odniosłeś bo już nie wiesz co powiedzieć, skoro rzuciłeś hasło że nie umiemy czytać ze zrozumieniem to może wkleję tą wypowiedź z waszej strony Juve żeby nei było że coś przekręcam
"“Można dyskutować, czy automatyczny dostęp do rozgrywek pucharowych powinien wynikać tylko z faktu, że jesteś klubem z dużego kraju. Mam wielki szacunek dla aktualnych dokonań Atalanty, ale prawda jest taka, że uzyskali dostęp do rozgrywek europejskich na najwyższym poziomie nie mając żadnej historii na poziomie międzynarodowym, jedynie dzięki dobrym występom. To sprawiedliwe czy nie? Myślę też o Romie, która w poprzednich sezonach przyczyniła do utrzymania rankingu Włoch, po czym miała jeden słaby sezon, jest poza rywalizacją i musi borykać się ze wszystkimi tego konsekwencjami, także ekonomicznymi. Trzeba zabezpieczyć inwestycje i koszty“. tego nie da się obronić bo chłop się zbłaźnił ale Ty zgodnie ze swoją strategią hipkryty pewnie będziesz próbował? Bo kontrowersyjną wypowiedź Zhanga komentowałeś bardzo chętnie

klanies | 06.03.2020 13:14

stulejmuntari... zmien nick na stulejajuventus oszołomie

xxBANGxx | 06.03.2020 13:24

Czytając tę wypowiedź na JuvePoland, wywnioskowałem tyle, że całość dotyczyła SuperLigi, której zwolennikiem jest Agnelli. Co nie zmienia faktu, że mógł sobie darować tego typu teksty o Atalancie, bo słabo to wyszło. Na pewno u mnie nie zapunktował tą wypowiedzią. Wręcz przeciwnie, zdecydowanie tego nie pochwalam. Jednakże to też nie zmienia faktu, że rozumiem jego tok myślenia. O samej SuperLidze wypowiedziałem się już wyżej, ale mogę powtórzyć - 3x NIE.

Odpisałem Ci w miarę kulturalnie, choć wciąż mnie obrażasz i nazywasz hipokrytą. Znaj moją dobroć.

MrGhost | 06.03.2020 15:44

xxBangxx
Mam tak samo o wypowiedzi Zhanga . Zgadzam się z nią , ale była nie na miejscu. W przypadku Agnelliego mam to samo. Chłopom ewidentnie przepala styki, jednak odwoływanie się do słów Marotty(nie atakował Juve, źle został zrozumiany) i Zhanga i mówienie, że Inter to stan umysłu , jest po prostu słabe. Widzę , że każdy tu trzyma stronę swojej drużyny, normalka , jednak wszyscy jesteście tacy sami jako kibice. Możecie zakłamywać rzeczywistość , kłócić się codziennie, a i tak wszyscy macie podobne argumenty. Jednych uważają za oświeconych , drugich tych ociemniałych . W tych kłótniach ludzie bardzo mnie bawicie

ojojxD | 06.03.2020 18:59

@MrGhost
Trafiłeś w 10! :D Jedni i drudzy robią to samo, ale twardo piszą, że nie aby kilka dni później obrażać kibiców przeciwnej drużyny. Jestem kibicem Interu od ponad 22 lat i mimo, że Juve to rywal numer 1 we Włoszech to nie mam w zwyczaju obrażać tego klubu. To jest sport i raz jest gorzej raz lepiej. Nie zawsze można wygrać i są słabsze lata, ale gdy Juve spadło do Serie B nasi się odpalili tak samo jak teraz większość kibiców Juve do znudzenia przypomina, że Inter nic nie wygrał od 10 lat. Zrozumcie, że każdy rok jest inny i dopóki nie skończy się sezon każdy ma szanse wygrać.

Rectum | 06.03.2020 22:24

"Juventus w najbliższej kolejce zmierzy się w niedzielę na wyjeździe z Bolonią."????????

Albo sezon kończymy bez kibiców, albo kończymy go natychmiast. Cały czas nie mogę pojąć, jak turyński pajac chciał w tej sytuacji grać z kibicami? Nawet jakby nie było ME czy MŚ to i tak by się nie dało tego skończyć, bo ten pajac z turynu nie ma prawa skracać piłkarzom wakacji i przesuwać okresu przygotowawczego czy nawet kolejnego sezonu. Pajac turyński bez wyobraźni!

dalmare | 06.03.2020 23:39

"Ja akurat w wypowiedzi Agnellego o Atalancie Bergamo dostrzegam sens..." i podobne-
-  Sens który posiada ta wypowiedż (dokładnie jest to zestawienie Atalanty i Romy) jest sensem biznesowym nie sportowym; będę zawsze optować za prostą wygraną na boisku i jak najmniejszą dozą arytmetyki w sporcie.
Agnelli wciąż potwierdza że lepiej porusza się w sferze biznesu niż sportu: sprowadza CRonaldo(wyświadczając przy okazji przysługę Mendesowi) i ...zatrudnia Sarriego by zaprowadził w drużynie 'sarrismo' nie rozumiejąc że jedno wyklucza drugie.

Monochromatyczn | 06.03.2020 23:49

@dalmare - ale jeśli chcesz powiedzieć, że gość, który wyciągnął Juventus z dna i stworzył maszynę, która zdominowała Włochy już na prawie dekadę... nie zna się na sporcie, to za bardzo odjechałaś. Myślę, że chcesz powiedzieć, że Agnelli na sporcie zna się tylko nieco lepiej od swoich rywali, a po prostu w dziedzinie biznesu zdystansował ich ogromnie, o czym świadczy ostatnie zestawienie przychodów klubów i ich strat przez brak publiczności.

hehejuventus | 07.03.2020 01:26

@dalmare
"Agnelli wciąż potwierdza że lepiej porusza się w sferze biznesu niż sportu: sprowadza CRonaldo(wyświadczając przy okazji przysługę Mendesowi) i ...zatrudnia Sarriego by zaprowadził w drużynie 'sarrismo' nie rozumiejąc że jedno wyklucza drugie." - opinia wyjatkowo nieprawdziwa, podszyta (prawdopodobnie) wielokrotnie udowodniana przez ciebie niechecia do Juventusu jak i samego Ronaldo ( o ile dobrze pamietam to Ty porownalas jego cieszynke z meczu z Atletico do "zwierzecego aktu":) ...

Agnelli jest w zasadzie ojcem sukcesu Juventusu post "Calciopoli"(z ktorego notabene Juve i cale owczesnie z nim zwiazne srodowisko zostalo uniewinnione przez sad najwyzszy w 2015r) i  wielokrotnie udowadnial swoje kompentecje zarowno w dziedzinie sportu jak i biznesu (w rownym stosunku) zatrudniajac naljepszych dostepnych fachowcow i w porozumieniu z nim w latach 2011-2017 budujac potege Juve poprzez podejmowanie swietnych dezcyzji (sportowych i finasowych) w zasadzie z roku na rok w bardzo znaczacym stopniu podnoszac jakosc ekipu z Turynu. Pozniej niestety caly proces delikatnie wychamowal, ale jest to logiczne nastepstwo rozwoju. O wiele ciezej jest w znaczacym stopniu podniesc poziom ekipy znajdujacej sie w top 5 niz ekipy z dajmy na to top 15-20. (stad tez poza oczywistymi wzgledami ekonomicznymi transfer Ronaldo, bo jak inaczej podniesc jakosc jednego z najlepszych zespolow na swiecie niz kupujac jednego z dwoch najlepszych zawdonikow w calej historii dziedziny?). Co do Sarriego to sam Agnelli chcial zostawic na stanowskiu Allegriego na nastepny sezon, i tak by sie prawdopodobnie skonczylo gdyby nie naciski Paraticiego i Nedveda, gdzie ten drugi wrecz jasno dal do zrozumienia "albo zmiania terenera albo ja odchodze".  Sama kandydatura Sarriego tez wyszla z inicjatywy Pavla i Fabio, nie wiem czemu twierdzisz, ze Agnelli "zatrudnia Sarriego by zaprowadził w drużynie 'sarrismo' nie rozumiejąc że jedno wyklucza drugie." Juve stalo sie korporacja, i nie ma co sie dziwic zwazajac na to w jakim kierunku obecnie zmierza pilka, jedni (np Agnelii) wydaja madrzej i podejmuja lepsze decyzje, inni natomiast (np DE Laurentiis) wydaja mniej madrze i podejmuja gorze dezycje jak chocby utrata pieniedzy, czasu i energii na bezsensowne procesy sadowe z nadal aktywnymi czlonkami swojego zespolu ...

dalmare | 07.03.2020 02:04

up | 07.03.2020 01:26 "...opinia wyjatkowo nieprawdziwa..."-
-  A ja uważam jak i wypowiadający się o grze drużyny ludzie piłki, że opinia wyjątkowo prawdziwa.
"...wielokrotnie udowodniana przez ciebie niechecia do Juventusu jak i samego Ronaldo ( o ile dobrze pamietam to Ty porownalas jego cieszynke z meczu z Atletico do "zwierzecego aktu"...-
-  Przypuszczalnie za krótko znasz forum by coś wiedzieć o moim związku z Juventusem jak i mojej wirtualnej znajomości CRonaldo. Nie zajmowałam się jego cieszynkami; jego grą za czasu Realu owszem. Nie adresuj do mnie bzdetów.

hehejuventus | 07.03.2020 02:20

@dalmare

fakt zwracam hornor, pomylilem z innym trollkontem udajacym kobiete :)

do reszty postu komentujacego absurdalna ocene Agnellego sie nie odniesiesz? czy tylko "wypowiadający się o grze drużyny ludzie piłki, że opinia wyjątkowo prawdziwa" jakby chwilowa slaba dyspozycja zawodnikow miala jaki kolwiek zwiazek z "umiejetnoscia poruszania sie" Agnellego w strefie sportu ?

MistrzCalcio | 07.03.2020 15:37


wojojuve | 05.03.2020 22:34
Zazdrość i zawiść przez was przemawia.

Obecnie Inter nie ma czego zazdrościć Juve,raczej ma ogromne powody do zadowolenia bo klub rośnie w siłę,jest dobrze zarządzany wiec ,tylko się cieszyć.  goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy