dodał: Krzysztof Rymarczyk  |  źródło: PrimeraDivision.pl  |  07.03.2020 14:49

La Liga

Gracze Eibar przegrali z Mallorką 1:2. Dla gospodarzy to 13 porażka w sezonie.

Oba kluby walczą w tym sezonie o utrzymanie. Nic więc dziwnego, że jedni i drudzy chcieli zanotować tutaj korzystny dla siebie rezultat.

Po pierwszej połowie zdecydowanie bliżej zrealizowania tego zadania byli goście. Piłkarze beniaminka prowadzili bowiem 1:0 po bramce Rodrigueza.

Goście podwyższyli w 78 minucie. Jak padło to trafienie? Na uderzenie z dystansu zdecydował się Kubo. Piłka odbiła się jeszcze od słupka i wpadła do bramki rywali.

Gospodarzy tego dnia stać było jedynie na trafienie honorowe. W doliczonym czasie gry Orellana precyzyjnie dośrodkował do Bigasa, a ten popisał się dokładnym uderzeniem głową.

Ostatecznie wynik tego spotkania nie uległ już zmianie i gospodarze przegrali ze swoimi rywalami 1:2.

Eibar - Mallorca 1:2 (0:1)

0:1 Rodriguez 42'