REKLAMA
REKLAMA

Pioli: W ostatnich meczach było kilka dziwnych sytuacji przeciwko nam

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Football Italia  |  23.02.2020 07:34
Pioli: W ostatnich meczach było kilka dziwnych sytuacji przeciwko nam

Stefano Pioli  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Trener Milanu Stefano Pioli nie krył rozczarowania po sobotnim spotkaniu z Fiorentiną, które zakończyło się remisem 1:1. Szkoleniowiec podkreślił, że jego drużyna musi wziąć odpowiedzialność, ale jednocześnie nie zgodził się z decyzją arbitra o podyktowaniu rzutu karnego dla gospodarzy.

- Musimy wziąć pełną odpowiedzialność, bo mecz mieliśmy już w naszych rękach. Zrobiliśmy wszystko, co było konieczne, ale potem przestaliśmy grać, gdy Fiorentina grała w dziesiątkę. Uznaliśmy wówczas, że mecz się zakończył - powiedział szkoleniowiec Milanu po zremisowanym 1:1 meczu z Fiorentiną.

- Co do rzutu karnego, nie ma wątpliwości, że nie powinno go być. Z ławki było widać, że piłka się poruszyła po wejściu Romagnoliego. Nie rozumiem, dlaczego technologia nie jest wykorzystywana w takich sytuacjach. Nie rozumiem tego - kontynuował Pioli.

- Powinniśmy wygrać to spotkanie i byliśmy w stanie to zrobić. Uznałem to za rzecz oczywistą, że VAR pomógł sędziemu zmienić błędną decyzję, ale najwyraźniej tak nie jest. Trudno to zaakceptować, bo mieliśmy kilka dziwnych sytuacji przeciwko nam w ostatnich kilku spotkaniach. Jak powiedziałem, ponosimy dużą odpowiedzialność, ponieważ popełniliśmy błędy, ale z drugiej strony nie możemy nic zrobić, aby to kontrolować - dodał trener Rossonerich.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 5 komentarzy

kuzynstefan | 23.02.2020 09:22

Oj biedactwo, wiecznie pokrzywdzony Milan! Śmieszny klub

Walkalone | 23.02.2020 09:49

No skoro Pan trener tak twierdzi, to jest to sprawa dla Dany Scully i Foxa Mulder. Oni rozwiążą zagadkę "dziwnego" sędziowania.

MarkosSalInas | 23.02.2020 10:40

Śmieszny trener. Idealnie pasuje do tego klubu pełnego śmiesznych graczy na czele z emerytem z MLS :D

plotek90 | 23.02.2020 13:28

Śmieszny to jest poziom waszych komentarzy dzieci

Walkalone | 23.02.2020 14:48

Poltek90
Wybacz, ale śmieszne to jest kreowanie teorii spiskowych.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy