Lech pokonał Lechię

dodał: Kejar  |  źródło: LigaPolska.pl  |  23.02.2020 19:30

Piotr Stokowiec  |  fot. ASInfo

Oceń bukmachera i wygraj 150 złotych
Gracze Lecha wygrali u siebie z Lechią 2:0. Dla Kolejorza trafiali Moder i Marchwiński.

Jak wyglądało to spotkanie? Bardzo ważna sytuacja dla losów tej potyczki miała miejsce w 51. minucie. Wtedy to czerwoną kartką został ukarany Fila i od tego momentu gdańszczanie musieli sobie radzić w dziesięciu.

Gospodarze wykorzystali ten fakt dopiero w 83. minucie. Bramkę dla klubu z Wielkopolski zdobył wtedy Moder, który zdecydował się na uderzenie z dystansu. Trzeba dodać, że pechowo przy tym strzale interweniował bramkarz gości.

Rezultat potyczki na 2:0 dla Lecha ustalił w doliczonym czasie gry Marchwiński, który pokonał Kuciaka strzałem pod poprzeczkę.

W tym momencie gospodarze są na piątym miejscu (37 punktów). Z kolei goście zajmują siódmą lokatę (34 oczka).

Lech - Lechia 2:0 (0:0)