REKLAMA
REKLAMA

Atletico chce Salisu

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: As.com  |  17.02.2020 16:38
Atletico chce Salisu

 |  fot. Nike

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Obrońca Realu Valladolid Mohammed Salisu znalazł się na celowniku Atletico Madryt - poinformował AS. 20-atek jest jednym z objawień obecnego sezonu La Liga.

Pochodzący z Ghany zawodnik do kadry pierwszego zespołu Realu Valladolid trafił latem 2019 roku, ale na debiut w La Liga musiał czekać do obecnego sezonu. W obecnych rozgrywkach jest podstawowym zawodnikiem swojej drużyny i rozegrał 24 spotkania w lidze.

Salisu jest związany z Realem Valladolid umową do czerwca 2022 roku. Znajduje się w niej klauzula z kwotą odstępnego w wysokości zaledwie 12 milionów euro. Przedstawiciele Atletico nawiązali już w tej sprawie kontrakt i są podobno gotowi na aktywowanie klauzuli.

Wiele wskazuje na to, że Atletico nie będzie jednak jedynym klubem chcącym sprowadzić do siebie Salisu. Już wcześniej mówiło się o zainteresowaniu ze strony Valencii i Getafe, a latem do wyścigu mogą dołączyć kolejne zespoły. Nie mniej jednak to Atletico jak na razie poczyniło pierwsze kroki w kierunku jego pozyskania i wysunęło się na czoło rywalizacji.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

sortowanie: rosnąco | malejąco