REKLAMA
REKLAMA

Setien: Klub pracuje nad sprowadzeniem napastnika

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: El Mundo  |  14.02.2020 15:35
Setien: Klub pracuje nad sprowadzeniem napastnika

Camp Nou  |  fot. fcbarcelona.cat

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Szkoleniowiec Barcelony Quique Setien przyznał, że klub pracuje nad sprowadzeniem napastnika w związku z poważną kontuzją Ousmane Dembele, który z tego powodu nie zagra już w tym sezonie.

Duma Katalonii czeka nad pozwolenie od Hiszpańskiej Federacji Piłkarskiej (RFEF) na sprowadzenie zastępstwa poza oknem transferowym. Przedstawiciele Barcelony złożyli już stosowne dokumenty i czekają na ostateczną decyzję.

- Klub przedstawił już dokumentację w sprawie sprowadzenia zawodnika. Zobaczymy czy otrzymamy pozwolenie. Klub już nad tym pracuje - powiedział Setien, cytowany przez El Mundo.

- To dobre rozwiązanie, ponieważ kontuzja Dembele jest dla nas dużym problemem i stawia nas w ryzykownej sytuacji. Ale zawsze znajdziemy jakiś plan. W końcu musisz grać w jedenastu i to będziemy robić. Na pewno znajdziemy jakieś rozwiązanie. Będę przygotowany na wszystkie ewentualności - kontynuował.

Wśród zawodników łączonych z Barceloną wymieniano napastnika Realu Betis Lorena Morona, ale szkoleniowiec Realu Betis Rubi wykluczył jego transfer. - Jeśli Rubi tak powiedział, to nie mam nic do dodania. Mogę rozmawiać tylko o zawodnikach, którzy tutaj są - dodał.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco