REKLAMA
REKLAMA

Klopp: Nie ma decyzji ws. występu Salaha na Igrzyskach

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Sky Sports  |  22.02.2020 22:22
Klopp: Nie ma decyzji ws. występu Salaha na Igrzyskach

Mohamed Salah  |  fot. Alexey Filippov / Sputnik/ Hepta / Sport Pict

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Menedżer Liverpoolu Juergen Klopp poinformował, że jego klub potrzebuje więcej informacji, zanim podejmie decyzję, czy pozwolić Mohamedowi Salahowi na reprezentowanie Egiptu podczas tegorocznych Igrzysk Olimpijskich.

Szkoleniowiec olimpijskiej reprezentacji Egiptu Shawky Gharib potwierdził w tym tygodniu, że Salah znajdzie się w szerokiej 50-osobowej kadrze jego zespołu na turniej, który rozegrany zostanie w Japonii. Ostateczna decyzja w sprawie występu Salaha będzie należeć do niego samego, Liverpoolu i Kloppa.

Jeżeli Salah uda się na turniej, może opuścić początek nowego sezonu Premier League. Z piłkarzem w tej sprawie rozmawiał już menedżer The Reds, który czeka jeszcze na kontakt ze strony Egipskiej Federacji Piłkarskiej.

- Żadna decyzja nie została podjęta - powiedział Klopp. - Czy chcę stracić zawodnika na przygotowania do sezonu? Oczywiście, że nie. Ale musimy brać pod uwagę różne rzeczy. Rozmawiam z Mo i mamy całkowitą jasność co do tego, czego chcemy - dodał.

- Potrzebujemy jednak więcej informacji. Jak by to wyglądało, kiedy rozpoczęłyby się przygotowania? Musimy to wiedzieć, ale nikt jeszcze się z nami nie skontaktował. Wcześniej musieliśmy już sobie radzić bez Mo - dodał.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy