REKLAMA
REKLAMA

Pioli: Juve to dla nas idealny przeciwnik po przegranych derbach

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Football Italia  |  13.02.2020 16:08
Pioli: Juve to dla nas idealny przeciwnik po przegranych derbach

Stefano Pioli  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Włoskie media nie przestają spekulować na temat przyszłości Stefano Pioliego. Szkoleniowiec AC Milanu przed meczem z Juventusem FC w Pucharze Włoch przekonywał jednak, że nie zaprzątać sobie głowy medialnymi doniesieniami na swój temat. Włoski trener zapewniał natomiast, że bój z aktualnymi mistrzami Serie A to coś najlepszego, co mogło przytrafić się Rossonerim po przegranych derbach Mediolanu z Interem.

- Coppa Italia to bardzo ważne rozgrywki, które mają dla czołowych włoskich ekip prestiżowe znaczenie. Zależy nam na tym, aby znaleźć się w finale tych rozgrywek. W każdym razie musimy zachować koncentrację, a także lepiej zaprezentować się pod względem technicznym - mówił Pioli cytowany przez Football Italia.

- Udało nam się znaleźć w półfinale Pucharu Włochy, ale to nie nas nie satysfakcjonuje - dodał Włoch.

- Za nami trudna porażka, biorąc pod uwagę przebieg spotkania. Przegranie takiego starcia bardzo nas bolało, ale natychmiastowe rozegranie kolejnego bardzo ważnego meczu przeciwko Juve może nam tylko pomóc - zaznaczył Pioli.

- Stać nas na to, aby sprawić kłopoty Juventusowi. Stawianie czoła tak mocnej drużynie po przegranym starciu derbowym to coś najlepszego, co mogło nam się przytrafić - kontynuował trener Milanu.

- Staniemy do rywalizacji przeciwko najlepszej drużynie we Włoszech i jednej z najlepszych w Europie. Tym samym będziemy chcieli potwierdzić, że możemy zaprezentować podobny poziom - skwitował opiekun ekipy z miasta mody.

Pierwszy gwizdek sędziego w dzisiejszym starciu zaplanowany jest na godzinę 20:45, Rewanż odbędzie się 4 marca w Turynie.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy