REKLAMA
REKLAMA

Pazzini: Jedność ma fundamentalne znaczenie

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Football Italia  |  09.02.2020 10:24
Pazzini: Jedność ma fundamentalne znaczenie

Giampaolo Pazzini  |  fot. Tomasz Jastrzębowski / Foto Olimpik

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
Gola na wagę wygranej Hellas Werony w starciu z Juventusem FC w ramach 23. kolejki włoskiej ekstraklasy strzelił Giampoaolo Pazzini. Włoski napastnik nie ukrywał, że czuł na swoich barkach spoczywającą odpowiedzialność za końcowy wynik rywalizacji, podchodząc do rzutu karnego.

- Widząc taki stadion, przeżywając takie chwile, to było coś, na co zasłużyło to miasto - mówił 35-latek w rozmowie z DAZN.

- Po rozegraniu trzech spotkań w ciągu ośmiu dni i zdobyciu tylu punktów, możemy czuć się szczęśliwi. Zespół zasługuje na gratulacje za swój wysiłek - dodał Pazzini.

Hellas jest niepokonane od o ośmiu meczów, co sprawia, że ekipa z miasta miłości może poważnie myśleć o wywalczeniu na koniec sezonu miejsca premiowanego grą w europejskich pucharach.

- Nie sądzę, aby ktoś przypuszczał, że będzie się nam wiodło tak dobrze. W każdym razie powstała u nas naprawdę fajna grupa. Nawet zawodnicy, którzy nie grają zbyt wiele, to pomagają w trakcie tygodnia. Jedność w naszej drużynie ma fundamentalne znaczenie - przekonywał Pazzini.

- Co do rzutów karnych, to wiadomo, że trzeba je cały czas trenować. Muszę jednak przyznać, że podchodząc do tej "jedenastki" piłka wydawała mi się bardzo ciężka, gdy ją ustawiałem na 11 metrze - skwitował Włoch.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco