Real Sociedad z trzema oczkami

dodał: Krzysztof Rymarczyk  |  źródło: PrimeraDivision.pl  |  26.01.2020 20:21

La Liga

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Gracze Sociedad wygrali z Mallorką 3:0. To piąty triumf Basków - u siebie - w tej kampanii.

Jak wyglądał ten mecz? Na premierowego gola w tym spotkaniu musieliśmy czekać do 46. minuty. Wtedy to na listę strzelców wpisał się Isak.

Kilkanaście minut potem było już 2:0 dla Basków. Wtedy to niefortunnie interweniował Gamez i gracze Sociedad byli blisko zainkasowania kompletu oczek.

W 82. minucie Baskowie zadali kolejny cios. Tym razem bramkarza beniaminka pokonał bowiem Portu.

Finalnie wynik tego spotkania nie uległ już zmianie.

Sociedad - Mallorca 3:0 (0:0)