Remis w Barcelonie

dodał: Krzysztof Rymarczyk  |  źródło: PrimeraDivision.pl  |  25.01.2020 14:50

La Liga

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Gracze Espanyolu zremisowali z Bilbao 1:1. Gospodarze cały czas czekają zatem na pierwszy triumf na swoim terenie - w tej ligowej kampanii.

Jak wyglądało to spotkanie? Gospodarze musieli odrabiać straty już od 12. minuty. Jak padło to trafienie? Muniain wypatrzył w polu karnym Villalibre, a ten popisał się precyzyjnym uderzeniem z pierwszej piłki.

Piłkarze z Barcelony odpowiedzieli kilkanaście minut po zmianie stron. Wtedy bramkę na wagę remisu zdobył De Tomas.

Ostatecznie więcej goli w tej potyczce już nie padło. Tym samym oba kluby zdobyły po jednym punkcie.

W tym momencie gospodarze są na 19. miejscu (15 punktów). Z kolei goście zajmują szóstą lokatę (31 oczek).

W następnej kolejce gospodarze zagrają na wyjeździe z Granadą. Tymczasem piłkarze z Bilbao podejmą Getafe.

Espanyol - Bilbao 1:1 (0:1)

0:1 Villalibre 12'
1:1 de Tomas 63'