Bez goli na Estadio El Sadar

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: PrimeraDivision.pl  |  18.01.2020 20:37

La Liga

Sprawdź nasz ranking legalnych bukmacherów
CA Osasuna zremisowało bezbramkowo w przedostatnim sobotnim spotkaniu 20. kolejki La Liga z Realem Valladolid. Tym samym drugi raz rzędu bezpośrednie starcie z udziałem obu ekip zakończyło się podziałem punktów. Przypomnijmy, że w spotkaniu z września minionego roku miał miejsce rezultat 1:1.

Ekipa Jagoby Arrasate przystępowała do swojej potyczki po zwycięstwie nad Haro Deportivo w Copa del Rey. W każdym razie Osasuna w lidze była bez wygranej od 8 grudnia. Jeszcze dłuższą serię bez wygranej miał team Sergio, co zwiastowało bój na przełamanie.

Pierwsza połowa w wykonaniu obu drużyn była bardzo wyrównana, chociaż nieco więcej z gry mieli gospodarze. Osasuna mogła nawet zdobyć bramkę, gdy swoją okazję miał Adrian, ale ostatecznie wynik po jego próbie się zmienił.

Tymczasem w drugiej połowie rywalizacji do rozpaczy gospodarzy mógł doprowadzić Sergi Guardiola, który w 59. minucie popisał się efektownym lobem, ale piłka po jego uderzeniu trafiła w poprzeczkę.

CA Osasuna - Real Valladolid 0:0