Milan rzutem na taśmę pokonuje Udinese!

dodał: Krzysztof Rymarczyk  |  źródło: SerieA.pl  |  19.01.2020 14:24

Ante Rebić  |  fot.Grzegorz Wajda

Zawodnicy Milanu wygrali z Udinese 3:2. Niestety, Piątek nie pojawił się na placu gry. Tak samo było z Teodorczykiem (Udinese).

Co działo się w tym meczu? Na premierowego gola czekaliśmy do szóstej minuty. Wtedy to bramkę dla gości zdobył Larsen, który wykorzystał błąd bramkarza Milanu.

Gospodarze odpowiedzieli kilka minut po zmianie stron. Do wyrównania doprowadził Rebić, który skorzystał z podania Contiego.

W 72. minucie wydawało się, że gospodarze przejęli kontrolę nad tym meczem. Bramkę zdobył wówczas uderzeniem zza pola karnego Hernandez. Goście zdołali jednak doprowadzić do wyrównania. W 85. minucie gola na 2:2 strzelił bowiem Lasagna.

Kiedy wydawało się, że mecz zakończy się remisem, po raz kolejny przypomniał o sobie Rebić. Zawodnik Milanu precyzyjnym strzałem pokonał bramkarza Udinese i zapewnił swojej ekipie bardzo cenne zwycięstwo.

Udinese - Sema

Milan: G. Donnarumma – Conti, Romagnoli, Kjaer, Hernandez – Castillejo (77' Krunić), Kessie, Bennacer, Bonaventura (46' Rebić) – Ibrahimović, Leao

Udinese: Musso – Becao, Troost-Ekong, Nuytinck (78' Nestorovski) – Stryger Larsen, De Paul, Mandragora, Fofana, Sema (88' Ter Avest) – Okaka (90+2' De Maio), Lasagna

Komentarze | 20 komentarzy

ACMichal83 | 19.01.2020 14:38

Efekt Ibry trwa dalej :) W końcu pilkarze walcza do ostatniej sekundy meczu. Nadal ktos ma wątpliwości, że Theo jest najlepszym lewym obrońcą w lidze? :)

chill | 19.01.2020 14:39

Donnarumma klasa, klasa, klasa. I mówi to fan Interu. Udinese drogę powrotną będzie sobie pluć w brodę. Zamiast 0-3 mają w dupę 3-2.
Milan chaos, chaos, chaos. Pioli ma 3 tygodnie, 9 lutego nadjedzie WALEC ale jeśli wprowadzi więcej energii to w derbach może być wszystko.
Warto było ten mecz oglądnąć..dla Udinese, które gra momentami zaj****tą piłkę.

NewMaldini | 19.01.2020 14:41

Mama Mia. Jeden z najlepszych meczów sezonu, a przynajmniej jego druga połowa. Rebić od zera do bohatera.
Trzeba przyznać, że zamiana Suso na Castillejo to najlepsze co zrobił Pioli w ostatnim czasie.

Efekt Ibry? Ciężko stwierdzić, ale na pewno coś się w Milanie ruszyło.

RS6_Audi | 19.01.2020 14:42

Myślałem że Milan leciutko wygra, a tu taki fart hehe gratki mimo wszystko.
Ale że Udine nie zamknęło meczu szok, a gra Milanu nie napawa optimizmem.
Dawać Theo do Interu :D

RS6_Audi | 19.01.2020 14:44

Ojjj ojjjj co to się dzieje trzeci wygrany mecz i Maldini się pojawil, ale z tym najlepszym meczem to żeś poleciał

fisherus | 19.01.2020 14:44

Pierwsza połowa o której trzeba jak najszybciej zapomnieć. Po bramce jaką podarował Dollaruma już myślałem, że da ciała do końca. Pokazał jednak charakter i chęci co było widać w jego kilku niewątpliwie kluczowych interwencjach (2 sytuacje 1 na 1 oraz 2 strzały z dystansu).
Bonaventurę też powinni oddać po tym sezonie z pocałowaniem ręki (niestety ale wygląda jakby się wypalił już). Samu Castijeho kolejny dobry występ na prawej stronie. Szkoda tylko, że trener trochę dalej jest bez jaj (wywiady pokazują jakby to Ibra był w szatni, a nie trener).

troltroli | 19.01.2020 14:46

Tych pseudo komentatorów z 11 nie da się słuchać, nazwisk nie będę pisał ale następnym razem włącze sobie muzykę a w tv mute:)
a za tekst na koniec pierwszej połowy jak to przyszło na stadion 60 tys masochistów powinni dostać jakąś naganę:) na koniec meczu powinni chociaż przeprosić ale gdzie tam przecież to są najlepsi komentatorzy w Europie hehe
co do meczu to brawa dla Milanu, takich chce sie ich oglądać. To że Ibra ich postawi na nogi to było wiadomo i niech to trwa bo SA potrzebuje solidnego, walczącego jak kiedyś Milanu.
Rebic oraz Castileho piłkarzem meczu ale Donnarumme również należy pochwalić bo po takim początku meczu tak sie potem podnieść to brawa wielkie!

MarioJUVE | 19.01.2020 14:47

Brawo Milan.Rebic wkoncu cos pokazal ,bo to chyba najwiekszy niewypał byl dotychczas.Tak poza tematem.Milan gra bez Piątka i wygrywa.Moze niech Napoli przestanie stawiac na Milika i Zielinskiego to lepiej im tez bedzie szlo.

Mucha52 | 19.01.2020 14:47

Kluczowe słowo obrońcą theo zawalił też dwie bramki.Pierwszą do spółki Donnorumma przy drugiej przyglądał się jak skrzydłowy dośrodkowuje.Hernadez to bardziej  skrzydłowy a nie żaden obrońca chociaż statystyki jeśli chodzi o gole ma rzeczywiście imponujące. Milan mimo wszystko dalej słabo wygrał mecz gratulacje ale równie dobrze mogło być 0:3 dla Udinese po 50 minutach.

Mucha52 | 19.01.2020 14:49

Milan wygrał to i New Maldini się pokazał hehehe witamy

NewMaldini | 19.01.2020 14:53

Co do komentatorów z eleven faktycznie trzeba przyznać, że pukają w dno. Ogląda kilka meczów Serie A w każdej kolejce i bardzo często komentarz jest na fatalnym poziomie. "Komentatorzy" tej stacji wydają niezliczone ilości pseudoeksperckich opinii i ocen. Wczoraj przy okazji meczu Napoli jak i dzisiaj.

troltroli | 19.01.2020 14:54

19.01.2020 14:47
Jakiś problem z Polakami masz czy co?:) to niech Twoje Juve zdejmie Szczęsnego i zacznie przegrywać:)

BOYSSAN | 19.01.2020 15:02

Widać w Milanie światełko w tunelu. Zaczęli w końcu punktować za 3, walczą do końca , jest zaangażowanie. Mimo ze sam Ibra w formie nie jest ale jego efekt jest zauważalny bez dwóch zdań
Ciekawe jak będzie dalej

kubaFR | 19.01.2020 16:47

Co będzie dalej? Nic nie będzie. Taka sama marność jak do tej pory. Wygrana z udinese i dołującym cagliari nie jest żadnym wyznacznikiem. Trzeba poczekać na mecz z rywalem z górnej półki. Efekt ibry hahaha :D

Walkalone | 19.01.2020 16:50

Serio, po takim meczu, w ktorym mogl pasc kazdy wynik, kibice Milanu wpadaja w jakis hurraoptymizm? Albo Theo najlepszym lewym OBRONCA ligi?? Jego postawa w OBRONIE jest slaba.

ACMilan_Fan | 19.01.2020 17:53

Pierwsza połowa do zapomnienia. Druga była rewelacyjna dla bezstronnego kibica oraz jak się na koniec okazało również dla kibica Milanu. Nie uważam jednak ze jest to jakieś przełamanie bo gra nie wyglądała najlepiej, aczkolwiek teraz zadaniem Milanu jest właśnie takie punktowanie. Zbieranie tych punktów po takich meczach i kto wie, może Milan niezauważenie zakręci się gdzieś wyżej, zaznaczam jednak ze nie o ligę mistrzów tu chodzi,trzeba być realistą

Elseid_Design | 19.01.2020 18:14

MarioJUVE chylę czoła Twej jakże mądrej i logicznej argumentacji. Bravo bravissimo! Powinni zdjąć najlepszego strzelca Napoli a także jedynego pomocnika któremu się chce grać i jako tako wygląda na tle reszty. Perche? Bo są Polakami. Molto bravo. Chcesz zabłysnąć to posyp się brokatem. Z resztą dobrze napisał troltroli. Może bez Szczęsnego poszłoby Juve lepiej z Sassuolo czy z Lazio...

MateuszDabrowsk | 19.01.2020 20:23

Najważniejsze że zaczęliśmy punktować. Styl również przyjdzie. Szkoda Krzyśka, ale drużyna gra ostatnio lepiej z Ibra więc wybór oczywisty.

MrGhost | 21.01.2020 07:37

Bardziej zasłużonym wynikiem byłby remis. Milan zagrał słabo, bardzo słabo , ale z jajami