REKLAMA
REKLAMA

Kjaer: Dam z siebie wszystko dla Milanu

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Football Italia  |  13.01.2020 19:53
Kjaer: Dam z siebie wszystko dla Milanu

Simon Kjaer  |  fot. Mikhail Serbin/Sputnik/Hepta/Sport Pictures

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
Simon Kjaer jest zachwycony przenosinami do Milanu. W wywiadzie udzielonym oficjalnej stronie internetowej klubu przyznał, że gra w zespole Rossonerich była jego marzeniem.

Kjaer trafił do Milanu z Sevilli na zasadzie wypożyczenia do końca sezonu z opcją definitywnego transferu.

- Gra w Milanie była moim marzeniem. To historyczny klub, który miał największych mistrzów. Najmocniejsi obrońcy wszechczasów byli w Milanie, a mianowicie: Paolo Maldini, Alessandro Nesta, Franco Baresie i inni. To było moje marzenie przez wiele lat, a teraz w końcu tutaj jestem – powiedział Kjaer w wywiadzie dla oficjalnej strony Rossonerich.

- Milan ma wielu młodych zawodników o dobrych umiejętnościach. Jestem tutaj z powodu ciekawego projektu, który mi przedstawiono. Nieważne, że trafiłem tutaj na zasadzie wypożyczenia. Mam nadzieję pokazać, że zasługuje na to, aby tutaj zostać i dam z siebie wszystko dla klubu – kontynuował.

W zespole Milanu będzie miał okazję trenować i grać u boku Zlatana Ibrahimovicia. – Zlatan to Zlatan. Nie potrzebuje moich komentarzy, ani nikogo innego, o tym jaki jest dobry. Wszyscy znają jego siłę. W wieku 30 czy 38 lat, to wciąż ta sama osoba, którą spotkałem wiele razy. Może nie ma takiej samej sylwetki jak 10 lat temu, ale nadal jest niszczycielem – dodał.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco