REKLAMA
REKLAMA

Pioli: To nie był prawdziwy Milan

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Football Italia  |  22.12.2019 18:42
Pioli: To nie był prawdziwy Milan

Stefano Pioli  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
- Spodziewałem się reakcji, ale druga połowa była jeszcze gorsza – powiedział szkoleniowiec Milanu Stefano Pioli po wysokiej porażce 0:5 z Atalantą Bergamo w niedzielnym meczu Serie A.

- Popełnialiśmy błędy w meczu z najgorszym możliwym zespołem, z jakim mogliśmy to robić. Najwyraźniej nie może to być prawdziwy Milan, ponieważ ostatnio zanotowaliśmy dobre występy w innych meczach. Musimy też wziąć na siebie część winy, ponieważ popełniliśmy błędy i musimy pracować. To nie możemy być my – powiedział Pioli.

- Zaczęliśmy bez odpowiedniej determinacji i wyrazistości. Jeśli źle rozpoczynasz, później jest ciężko odzyskać równowagę. Pozostawialiśmy zbyt wiele miejsca Atalancie, która jest jedną z najlepszych drużyn we Włoszech, a nawet w Europie, jeśli chodzi o intensywność i agresję – kontynuował.

- Wszyscy musimy pracować, zaczynając ode mnie, ponieważ ten występ był zdecydowanie poniżej normy. Miałem nadzieję, że uda nam się go jeszcze przywrócić na właściwe tory, ale straciliśmy naszą jedność jeszcze mocniej – powiedział szkoleniowiec Milanu.

Pioli zwrócił również uwagę na brak doświadczenia w jego zespole. Z powodu zawieszenia nie mogli wystąpić także Theo Hernandez i Lucas Paqueta. – Kiedy masz bardzo młody skład, zachowanie zimnej głowy w trudnych chwilach jest trudniejsze. Spodziewałem się reakcji na początku drugiej połowy, ale zamiast tego była ona jeszcze gorsza od pierwszej – dodał.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

BOYSSAN | 22.12.2019 20:22

Pioli Pioli :) to ze jesteś trenerem Milanu to tylko pokazuje jak Milan jest obecnie słabym klubem

Silence | 23.12.2019 00:52

Serie b czeka na wasgoal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy