Mecz outsiderów dla Świętych, grał Bednarek

Jan Bednarek

Southampton FC pokonało Watford FC w meczu 14. kolejki Premier League. Dzięki tej wygranej Święci legitymują się trzema zwycięstwami w sezonie. Cały mecz w szeregach gospodarzy zaliczył Jan Bednarek.

Obie drużyny przystępowały do swojej potyczki, będąc sąsiadami w ligowej klasyfikacji. Niestety dla kibiców obu ekip obie drużyny okupowały pozycje w strefie spadkowej.

Po pierwszej połowie więcej powodów do radości mogli mieć goście, którzy za sprawą trafienia Ismaïla Sarra prowadzili 1:0 od 24 minuty. Senegalczyk popisał się precyzyjnym uderzeniem w sytuacji oko w oko z golkiperem rywali.

Po zmianie stron Święci zdołali nie tylko wrócić do gry, ale także odwrócić losy rywalizacji o 180 stopni. Wszystko miało miejsce w ostatnim kwadransie meczu, gdy swoje bramki zdobyli Danny Ings i James Ward-Prowse. Southampton wygrał jednocześnie 2:1.

Southampton – Watford 2:1