M’Gladbach ponownie liderem

Bundesliga
Na zdjęciu: Bundesliga

Gracze Gladbach wygrali u siebie z Freiburgiem 4:2 i wrócili na fotel lidera niemieckiej Bundesligi.

Jak wyglądało to spotkanie? Na pierwszego gola w tej potyczce czekaliśmy do trzeciej minuty. Wtedy to bramkę zdobył Thuram. Wyrównał kilka minut potem Schmid.

W 46. minucie bramkę dla ekipy z Moenchengladbach zdobył Embolo. Ten sam zawodnik mógł podwyższyć, ale w 49. minucie nie wykorzystał rzutu karnego. Gospodarze dopięli swego kilkadziesiąt sekund później. Wówczas na listę strzelców wpisał się Herrmann.

W 58. minucie goście z Fryburga odpowiedzieli. Przyjezdni mieli rzut wolny, a celnym uderzeniem głową popisał się Holer.

Ostatnie słowo w tym spotkaniu należało jednak do gospodarzy. W 71. minucie swoją sytuację wykorzystał Embolo i finalnie piłkarze Źrebaków pokonali swoich rywali 4:2.

Gladbach – Freiburg 4:2 (1:1)