REKLAMA
REKLAMA

Gasperini: Musimy wygrać

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: ASInfo  |  26.11.2019 10:45
Gasperini: Musimy wygrać

Gian Piero Gasperini  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Atalanta BC zagra u siebie z Dinamem Zagrzeb we wtorkowym meczu grupy C Ligi Mistrzów. Gian Piero Gasperini, trener drużyny z Lombardii, ma nadzieję, że jego podopieczni zagrają zupełnie inaczej niż w pierwszym spotkaniu przeciwko mistrzom Chorwacji.

- Tylko jeden wynik może pozwolić nam pozostać w tych rozgrywkach. Ostatnio dobrze zagraliśmy przeciwko Manchesterowi City, ale nasz pierwszym mecz z Dinamem był najgorszym w ostatnich kilku latach - powiedział Gasperini na przedmeczowej konferencji prasowej.

Liderem grupy z 10 punktami jest Manchester City. Po pięć "oczek" mają Szachtar Donieck i Dinamo Zagrzeb. Atalanta zanotował remis i doznała trzech porażek.

- W pierwszym meczu z Dinamem mieliśmy bardzo dużo problemów. Nie potrafiliśmy przełamać rywali. We wtorek jest jednak kolejny mecz i musimy się przystosować do przeciwnika. Bardzo dobrze znamy swoją sytuację i to, że musimy wygrać - podkreślił.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

Co_Ty_Gadasz | 26.11.2019 14:31

2 zwycięstwa i mają awans, City nawet rezerwą w ostatnim meczu nie powinni przegraćgoal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy