Real Betis ograł Valencię

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: PrimeraDivision.pl  |  23.11.2019 18:11

La Liga

W drugim sobotnim spotkaniu 14. kolejki La Liga, Real Betis przed własną publicznością pokonał 2:1 Valencię.

W 32. minucie na prowadzenie wyszli goście z Walencji. Do siatki uderzeniem z dziewięciu metrów ze środka pola karnego trafił Maxi Gomez.

Pięć minut później gospodarze doprowadzili jednak do wyrównania. Po płaskim zagraniu Alexa Moreno z lewej strony boiska, Cillessena pewnym strzałem pokonał Joaquin. Wynik 1:1 utrzymał się do końca pierwszej połowy.

W drugiej połowie wynik również długo nie ulegał zmianie. Gdy wydawało się, że mecz zakończy się podziałem punktów, w trzeciej minucie doliczonego czasu gry zwycięskiego gola dla Realu Betis zdobył Sergio Canales, który zaskoczył bramkarza Valencii uderzeniem z rzutu wolnego.

Real Betis – Valencia CF 2:1 (1:1)