REKLAMA
REKLAMA

Chiellini: Myślę, że wrócę do gry w lutym lub marcu

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Tuttomercatoweb  |  19.11.2019 11:34
Chiellini: Myślę, że wrócę do gry w lutym lub marcu

Giorgio Chiellini  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Giorgio Chiellini udzielił ostatnio ciekawe wywiadu serwisowi TuttoMercatoWeb. Doświadczony włoski obrońca dł do zrozumienia, że może wrócić do gry po kontuzji na przełomie lutego i marca przyszłego roku. Ponadto zawodnik poprosił o to, aby kibice uzbroili się w cierpliwość do Juve prowadzonego przez Maurizio Sarriego.

- Myślę, że wrócę na boisko między lutym a marcem - rzekł Chiellini w wywiadzie dla popularnej włoskiej strony internetowej.

- Niestety przede mną jeszcze długa droga do powrotu do gry. Spędzam kilka dni za granicą, przechodząc rehabilitację. Wszystko zmierza w dobrym kierunku, ale potrzebna jest cierpliwość - kontynuował Włoch.

- Juventus i reprezentacja Włoch radzą sobie beze mnie bardzo dobrze, ale mam nadzieję, że gdy wrócę na wiosnę, to będę pomocny, dając z siebie wszystko na boisku - przekonywał piłkarz.

Latem w Juve doszło do roszady na stanowisku szkoleniowca Włoch Sarri zastąpił swojego rodaka w osobie Massimiliano Allegriego. w tej kwestii Chiellini też się wypowiedział.

- Wiadomo, że po kilku latach pracy z Allegrim niezależnie od tego, jaki trener dołączyłby do Juventusu, byłoby inaczej. W każdym razie nasze wyniki są takie, jakie być powinny - mówił włoski obrońca.

- Musimy mieć cierpliwość do filozofii piłkarskiej naszego trenera. Najważniejsze jest zdobywanie punktów, a moi koledzy z drużyny je zdobywają, więc oby tak było nadal - skwitował Chiellini.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy