REKLAMA
REKLAMA

Media: Styczniowy transfer Bale'a przesądzony

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Cadena SER  |  05.11.2019 12:34
Media: Styczniowy transfer Balea przesądzony

Gareth Bale  |  fot. Grzegorz Wajda

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
Cadena SER przekonuje na swoich łamach, że Gareth Bale w styczniu zmieni barwy klubowe. Walijczyk ma się tym samym na dobre pożegnać z Realem Madryt w trakcie zimowej sesji transferowej.

Bale w trakcie ostatniego miesiąca nie grał w koszulce Los Blancos, na co wpływ miała mieć kontuzja łydki u piłkarza. Hiszpańscy dziennikarze zauważyli jednak, że uraz zawodnika nie przeszkadzał w tym, aby ten otrzymał powołanie do reprezentacji Walii na starcia z Azerbejdżanem i Węgrami.

W związku z powyższym wysnuto wniosek, że w Realu wszyscy są już pogodzeni z tym, że Walijczyk w styczniu zmieni klub, a najbardziej prawdopodobny scenariusz zakłada, że Bale skorzysta z lukratywnej oferty z Chin.

Niedawno światło dzienne ujrzała wiadomość, że reprezentanta Walii chcieli mieć w swoich szeregach działacze Shanghai Shenhua. Tajemnicą Poliszynela jest, że w klubie z Azji zawodnik mógłby rocznie zarabiać nawet 20 milionów euro.

Czytaj również

Bale ma ofertę z Chin


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 4 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

TteamWand | 05.11.2019 13:10

W tym sezonie najlepszy skrzydłowy Realu.

Ermac | 05.11.2019 14:00

Nie ujawnia kontuzji, nie trenuje, nie gra, a powołanie do reprezentacji dostał i na zgrupowanie pojedzie, jaja jak w Madrycie.

Do tego ta dzisiejsza okładka AS-a hehe, cudowna. :D

Joker | 05.11.2019 15:29

Mam wrażenie, że facet po prostu nie ma motywacji do pracy (takiej codziennej) i poświęcania się dla klubu. Trochę to wygląda jakby dla niego obecnie ważna była tylko reprezentacja i golf :)

Także każdy kolejny klub moim zdaniem ściągnie sobie na głowę bardzo drogi kłopot...

Threex | 05.11.2019 16:04

Na początku sezonu myślałem że to będzie przełom ale wygląda na to że chciał się Gareth pokazać że jak chce to umie ale że generalnie mu się nie chce to niech się klub wali.
Tak to wygląda z perspektywy kibica.
Jeśli uda się go sprzedać za przyzwoite pieniądze to genialnie.

Życzę mu szczęścia.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy