Wygrana Brighton, remisy w Watfordzie i Londynie

Piłka Premier League

Gracze Brighton wygrali na swoim terenie z Evertonem 3:2. W innych meczach tej kolejki po jednym punkcie zdobyli zaś gracze Watfordu, Bournemouth, West Hamu oraz Sheffield United.

Co działo się na Amex Stadium? Do przerwy mieliśmy 1:1. Najpierw trapienie zanotował Gross, a potem niefortunnie interweniował Webster, który skierował piłkę do własnej siatki. Po zmianie stron goście wyszli na prowadzenie, ale zawodnicy gospodarzy byli w stanie doprowadzić do wyrównania. W doliczonym czasie gry samobója zaliczył Digne i finalnie gracze Brighton zwyciężyli 3:2.

Ani jednego trafienia nie zobaczyliśmy natomiast na Vicarage Road, gdzie Watford podejmował Bournemouth. Jak zaś wyglądała potyczka w Londynie? Gospodarze do przerwy prowadzili 1:0. W 44. minucie bramkę na swoim koncie zanotował bowiem Snodgrass. Piłkarzom drużyny ze stolicy nie udało się jednak zdobyć kompletu punktów. W 68. minucie wyrównał bowiem Mousset.