Spokojna wygrana Man City

Gabriel Jesus

W ostatnim z sobotnich spotkań Premier League, Manchester City pokonał 2:0 na wyjeździe Crystal Palace.

Manchester City wynik spotkania na Selhurst Park otworzył w 39. minucie. Prowadzenie dla mistrzów Anglii uzyskał Gabriel Jesus, który popisał się efektownym uderzeniem głową po dośrodkowaniu Bernardo Silvy z prawego skrzydła.

Dwie minuty później podopieczni Josepa Guardioli prowadzili już 2:0. Raheem Sterling sprytnie zagrał piłkę nad głowami dwóch obrońców, a wbiegający w tempo David Silva uderzeniem z powietrza pokonał Hennesseya.

W drugiej połowie Manchester City nie forsował tempa, natomiast gospodarze nie potrafili poważniej im zagrozić. Ostatecznie wynik 2:0 utrzymał się do ostatniego gwizdka sędziego.

Crystal Palace – Manchester City 0:2 (0:2)

0:1 Gabriel Jesus 39′
0:2 Sterling 41′