LE: Szczęśliwy remis M’Gladbach

Liga Europejska
Liga Europejska Na zdjęciu: Liga Europejska

Borussia M’Gladbach pozostaje bez zwycięstwa w fazie grupowej Ligi Europy. W czwartkowym meczu 2. kolejki szczęśliwie zremisowała 1:1 na wyjeździe z tureckim Istanbul Basaksehir.

W pierwszej połowie spotkania rozgrywanego na stadionie Fatiha Terima kibice nie doczekali się ani jednego gola. Oglądali natomiast wyrównany pojedynek, w którym obie drużyny szukały swoich okazji.

Dziesięć minut po przerwie prowadzenie uzyskali gospodarze. Po świetnym podaniu Enzo Crivelliego, z piłką w pole karne Borussii wpadł Edin Visca i w sytuacji sam na sam z bramkarzem spokojnie trafił do siatki.

Wynik długo nie ulegał zmianie i wydawało się, że trzy punkty trafią na konto tureckiego zespołu. Jednak w doliczonym czasie gry goście uratowali jeden punkt. Do siatki z najbliższej odległości trafił Patrich Herrmann.

Istanbul Basaksehir – Borussia M’Gladbach 1:1 (0:0)