LM: Real Madryt nadal bez zwycięstwa!

Sergio Ramos

Real Madryt pozostaje bez zwycięstwa w fazie grupowej Ligi Mistrzów. W środowy wieczór Królewscy sprawili ogromny zawód swoim kibicom, tylko remisując 2:2 z Club Brugge.

Real przystępował do wtorkowego spotkania w roli murowanego faworyta do zwycięstwa. Tymczasem po pierwszej połowie 2:0 prowadzili goście z Belgii!

Zespół Club Brugge wyszedł na prowadzenie w 9. minucie. Po ładnym kontrataku, Tau dośrodkował płasko w pole karne z lewej strony, a Courtois szczęśliwie pokonał Dennis. Real starał się odpowiedzieć, ale piłka po strzałach Varane’a i Modricia nie znajdowała drogi do siatki.

Tymczasem w 39. minucie goście po raz drugi zaskoczyli Królewskich. Po fatalny błędzie defensywy Realu, w sytuacji sam na sam z bramkarzem znalazł się Dennis i ponownie wpisał się na listę strzelców. Przed przerwą wynik nie uległ zmianie.

W 56. minucie podopieczni Zinedine’a Zidane’a zdobyli kontaktowego gola. Po dośrodkowaniu Benzemy, do siatki z trzech metrów uderzeniem głową trafił Sergio Ramos.

Sześć minut przed zakończeniem meczu goście z Belgii doznali osłabienia, bowiem drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką ukarany został Vormer. Kilka chwil później Real doprowadził do wyrównania. Po dośrodkowaniu Kroosa z rzutu wolnego uderzeniem głową do siatki trafił Casemiro.

Real Madryt – Club Brugge 2:2 (0:2)