REKLAMA
REKLAMA

Zidane chwali Viniciusa i Rodrygo

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Realmadrid.com  |  26.09.2019 10:25
Zidane chwali Viniciusa i Rodrygo

Zinedine Zidane  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
- Jestem zadowolony z bramek Viniciusa i Rodrigo. Było widać, jak są bardzo podekscytowani strzeleniem goli na Bernabeu – powiedział trener Realu Madryt Zinedine Zidane po wygranym 2:0 meczu z Osasuną Pampeluna.

 Najważniejsze jest to, co robimy od dłuższego czasu. Wszystko wymaga czas. Jesteśmy na szczycie, ale to nic nie oznacza. Ważne jest to, abyśmy to kontynuowali. Musimy wierzyć w to, co robimy i pracować z tą samą energią. Będą trudne chwile w trakcie sezonu, ale dzisiaj musimy być szczęśliwy – powiedział francuski szkoleniowiec.

- Z dnia na dzień się poprawiamy i chcemy być zwartym zespołem, grać agresywnie. Kiedy stracimy piłkę, wszyscy muszą chcieć ją odzyskać. Kiedy jesteśmy przy piłce, wiemy jakimi umiejętnościami dysponujemy w zespole – dodał.

W meczu z Osasuną Zidane dał szansę występu wielu zawodnikom, którzy dotychczas nie grali regularnie. – Mam wielką wiarę w swoją drużynę, mam naprawdę dobrych zawodników i to pokazali. Wprowadziliśmy pewne zmiany, ale ci, którzy zagrali pokazali, że są gotowi. Kiedy będą mieli okazję zagrać, muszą być gotowi, wyjść i zagrać. To zrobili tego wieczoru. W tym meczu zrobiliśmy wiele dobrych rzeczy i jestem tym zachwycony – dodał.

Bramki dla Realu padały po strzałach Viniciusa Juniora i Rodrygo. – Jestem z nich zadowolony. Czasami zapominamy, że mają tylko 18 lat. Widzieliśmy, jak bardzo byli podekscytowani zdobyciem goli na Bernabeu. Najbardziej cieszył mnie sposób, w jaki kontrolowali piłkę, a bieg Rodrigo prowadzący do gola był niesamowity – powiedział Zidane.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy