Real wygrywa z Sevillą

dodał: Krzysztof Rymarczyk  |  źródło: PrimeraDivision.pl  |  22.09.2019 22:50

Karim Benzema  |  fot. Anadolu Agency / Hepta / Sport Pictures

Gracze Sevilli przegrali z Realem 0:1. Dla madrytczyków to pierwsza wiktoria na tym obiekcie od ponad czterech lat.

Co działo się w tym spotkaniu? W 18. minucie na uderzenie zdecydował się Reguilon, ale Courtois pewnie obronił jego próbę.

Kilkanaście minut potem zrobiło się groźnie w polu karnym gospodarzy. Strzelał Hazard, lecz dobrze interweniował bramkarz klubu z Sewilli.

W 38. minucie goście mieli kolejną sytuację. James zagrał do Carvajala, ale Vaclik był na posterunku. Tak samo, jak przy strzale Bale'a z rzutu wolnego.

W 49. minucie Bale zagrał do Jamesa, ale zawodnik Realu minimalnie przestrzelił. Cały czas mieliśmy zatem 0:0.

Na pierwszego gola w tej potyczce czekaliśmy zaś do 64. minuty. Wtedy to bramkę zdobył Benzema, który skorzystał z asysty Carvajala.

W 78. minucie Ocampos dobrze dośrodkował do de Jonga, ale ten z kilku metrów przestrzelił.

Ostatecznie wynik tego spotkania nie uległ już zmianie (chociaż w końcówce dobrą szansę miał jeszcze Bale) i Los Blancos triumfowali 1:0.

Sevilla - Real 0:1 (0:0)

0:1 Benzema 64'

Żółte kartki

Banega, Jordan - Carvajal, Ramos

Sevilla: Vaclik - Navas, Carlos, Carrico (Nolito 81'), Requilon - Banega, Fernando, Jordan (Hernandez 70') - Ocampos, de Jong, Vazquez (Torres 52')

Real Madryt: Courtois - Carvajal, Varane, Ramos, Mendy - Casemiro, Kroos - Bale, James (Valverde 78'), Hazard (Vazquez 90') - Benzema

Komentarze | 11 komentarzy

Islander | 22.09.2019 23:05

Pogrzeb odwołany. Dobry mecz, brakowało kontroli w środku boiska bo tu Sevilla swobodnie sobie poczynała. Z Hazarda będzie pociecha, niech tylko wejdzie na obroty. Benzema wraca, James świetnie, Cas najlepszy. Nie był to super mecz, ale ogromny powiew optymizmu.

Real Madridista | 22.09.2019 23:06

Nie bede sie czepiac, bo trudny teren zdobyty.
Dozuo nadal do poprawy, ale dzisiaj odpuszcze i pociesze sie, ze solidnie w obronie bylo, a Benzyn swoje zrobil ;-)
Nadal za wolno i wrzutki, ale troche walki bylo.
Pzdr.

EmpiresCF | 22.09.2019 23:11

Nie wierzę że w takiej formie jesteśmy liderem heh

Ricardo Roomest | 22.09.2019 23:11

Zareagowali całkiem pozytywnie :) Chociaż ten mecz pod kontrolą całkowicie nie był. Zobaczymy jak dalej to będzie wyglądać, ale ZZ może na chwilę odetchnąć :)

MikeMike | 22.09.2019 23:12

Ogolnie na plus Vaclik, wybronil kilka dobrych strzalow w tym meczu tym samym mocno ratujac druzyne. Ja to w ogole nie wiem jak mozna spekulować aby zwolnic Zidane'a

Kacperek_Madryt | 22.09.2019 23:15

Świetna reakcja zespołu na porażkę z PSG.
Ramos Pan profesor, wrócił nasz generał do bloku obrony i Thibaut był dziś praktycznie bezrobotny.
Czasemiro dziś przeżuł i wypluł swojego rodaka Fernando w środku pola ale to nie dziwi bo Fernando to jednak dosyć surowy gracz.
Zwycięstwo zasłużone, wybiegane, chłopaki dzisiaj zasuwali aż miło, widać było chęci i za to szacunek. Sevilla na początku drugiej połowy nas trochę zamknęła, mieliśmy problem wyprowadzić piłkę jak z PSG ale cóż z tego skoro zagrożenia dla bramki Courtoisa żadnego. Zapamiętam Seville z tego spotkania głównie z jeźdźców bez głowy na skrzydłach i ich niezrozumiałych, chaotycznych wrzutek, tutaj przodowali Ocampos i Navas. Ale i tak szacunek dla piłkarzy Julena, że nawiązali jakaś tam walkę i próbowali coś zdziałać.

Joker | 23.09.2019 01:00

Real Zidane'a niby tak dramatyczny, a potrafił zrobić coś czego Valverde nie potrafi wymusić od swojego zespołu od dłuższego czasu, czyli wygrać na wyjeździe (już nie mówię, że z kimś poważnym jak dziś Real, tylko w ogóle wygrać jakiś mecz poza Camp Nou), a także nie stracić gola (tak wiem, że z BVB się udało, ale w lidze się nie udaje od miesięcy).

LM10FCB | 23.09.2019 06:57

mimo wygranej Realu ta tabela jeszcze 10 razy bedzie sie zmieniała jak nie wiecej  , Barcelona musi zaczac grac swoje .Valverde i tak trzeba wywalic albo sezon Barcy bedzie spisany na straty

Threex | 23.09.2019 07:09

Mnie cieszy wynik i gra w defensywie bo w końcu coś zaczęło się tam dziać. Natomiast to nie jest jeszcze dobry poziom. Po prostu dzisiaj Real nie zagrał źle. Czekam na więcej szczególnie od Hazarda który nie wiem czemu nie błyszczy jak w Anglii. Ufam że morale podniesione i jedziemy dalej.

Ronaldo324 | 23.09.2019 07:11

No to mnie Panowie pozytywnie zaskoczyli. Czy był to dobry mecz czy nie i tak w porównaniu z PSG niebo a ziemia co oczywiście nie zmienia faktu , że ta tabela się przetasuje X razy jeszcze. Mega ciężki teren zdobyty i za to duży plus.

tomekzieba | 23.09.2019 08:07

Wrócił cesarz to jest i wynik. Środek pola znów trochę niewidoczny ake najważniejsze 3pkr na trudnym terenie.