Monaco znowu bez wygranej, triumfy Amiens, Nice i Nimes

Kamil Glik

Gracze Monaco zremisowali na wyjeździe z Reims 0:0. W innych meczach tej kolejki wygrywali zawodnicy Amiens, Nice i Nimes. Po jednym punkcie zdobyli zaś piłkarze Bordeaux i Brestu.

Zawodnicy Monaco cały czas czekają na pierwszy triumf w tym sezonie. Dzisiaj bowiem tylko zremisowali na wyjeździe z Reims. W szeregach gości całe spotkanie rozegrał Glik.

Co działo się w innych potyczkach? Piłkarze Bordeaux do przerwy przegrywali 1:2 z Brestem. W drugiej połowie za sprawą trafienia Pablo doprowadzili do wyrównania i finalnie zdobyli jeden punkt.

Trzy oczka na swoim koncie zapisały ekipy Amiens i Nice, które okazały się lepsze kolejno od Metz i Dijon. Tylko jednego gola zobaczyli zaś kibice zgromadzeni na Stade des Costières. Bramkę w 39. minucie zdobył Philippoteaux. To trafienie okazało się kluczowe, a gospodarze zgarnęli komplet oczek.