REKLAMA
REKLAMA

Zakład 250 zł bez ryzyka na mecze reprezentacji

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Goal.pl  |  09.09.2019 10:07
Zakład 250 zł bez ryzyka na mecze reprezentacji

Fanka reprezentacji Francji  |  fot. Grzegorz Wajda

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
Przed nami kolejne mecze reprezentacji narodowych w eliminacjach do Euro 2020. Z tej okazji legalny bukmacher STS wprowadził weekendową promocję zakład bez ryzyka 250 zł specjalnie dla Czytelników naszych serwisów.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin


Oferta jest skierowana do nowych użytkowników, którzy po założeniu konta do 9 września (godz. 23:59), dokonają zawarcia zakładu z konta depozytowego. Trzeba także pamiętać, że zakład musi zostać rozliczony jako przegrany najpóźniej 10 września do godziny 23:59.


Przejdź na stronę STS


Uwaga! Tylko podając kod GOAL podczas rejestracji otrzymasz zakład bez ryzyka na kwotę 250 zł! Standardowa oferta to zakład bez ryzyka do 200 zł. Promocja obowiązuje do poniedziałku.

Niezależnie od stawki za pierwszy kupon, maksymalna wysokość bonusu wynosi 250 zł (stawka kuponu równa się kwocie wkładu pomniejszonej o podatek od gier, a więc w przypadku kuponu za 250zł, zwrot wyniesie 220zł). Jeżeli Twój kupon okaże się wygrany, otrzymasz od STS swoją wygraną. Jeżeli Twój kupon okaże się przegrany, wówczas otrzymasz zwrot stawki.

Warto pamiętać, że oferta łączy również się z bonusem powitalnym do 1200 zł, o którym przeczytasz w przygotowanej przez nas recenzji bukmachera STS.


Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco