Bez bramek w Reims

Ligue 1
Na zdjęciu: Ligue 1

Zawodnicy Reims – w meczu drugiej kolejki – zremisowali ze Strasbourgiem 0:0. Tym samym gracze gości zanotowali drugi podział oczek w tej kampanii.

Co działo się w tej konfrontacji? Piłkarze gości mieli swoją sytuację w 26. minucie. Wtedy to do rzutu wolnego podszedł Martin. Nie wykazał się jednak odpowiednią precyzją i nie udało mu się nawet trafić w światło bramki.

W 32. minucie zawodnicy Reims mieli dogodną okazję, ale nie wykorzystał jej Chavalerin i wciąż było 0:0.

W 61. minucie blisko szczęścia był Djiku. Na posterunku był jednak bramkarz gospodarzy, który zdołał obronić jego uderzenie.

Sześć minut później odpowiedzieli gospodarze. Swojej sytuacji na premierowe trafienie nie zamienił jednak Hyun-Jun.

Finalnie wynik tego spotkania nie uległ już zmianie (chociaż w końcówce szansę miał Oudin) i oba kluby zdobyły po jednym oczku.

Reims – Strasbourg 0:0