REKLAMA
REKLAMA

Chiellini: Messi i Ronaldo są jak Nadal i Federer

dodał: Adam Buciński  |  źródło: Football Italia  |  04.05.2019 09:20
Chiellini: Messi i Ronaldo są jak Nadal i Federer

Cristiano Ronaldo  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Juventus zremisował w ostatnim derbowym starciu z Torino w stosunku jeden do jednego. Po tym meczu wypowiedział się kapitan Starej Damy, Giorgio Chiellini, który, przy okazji gola Cristiano Ronaldo, powiedział kilka słów o jego rywalizacji z Lionelem Messim.

- Torino przegrało tylko jeden mecz wyjazdowy w 2019 roku więc wiedzieliśmy, że to będzie trudny przeciwnik. Grali z wielką determinacją i jakością, więc ten remis można potraktować jako pozytywny wynik - powiedział zawodnik Juventusu.

- Nasz zespół miał szczęście, że gra u nas Ronaldo. W ogóle wszyscy powinniśmy się cieszyć, że żyjemy w czasach, gdzie możemy obserwować takich piłkarzy jak Cristiano Ronaldo i Leo Messi - dodał.

- Obaj są zawodnikami klasy światowej i najlepszymi piłkarzami naszych czasów. Oni są jak Federer i Nadal, raz jeden wydaje się lepszy, a potem inny daje mu odpowiedź w postaci rewelacyjnego sezonu i kolejnych trofeów. Coś niesamowitego - podsumował Chiellini.

Przypomnijmy, że w ostatnim miesiącu obaj piłkarze przekroczyli barierę sześciuset goli strzelonych w karierze klubowej. Zarówno Argentyńczyk jak i Portugalczyk mają na swoim koncie także po pięć Złotych Piłek.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

erq90 | 06.05.2019 21:49

Jezeli wszyscy w Barcelonie i w wielu, wielu, wielu miejscach na ziemi mówią, że Messi jest najlepszy, a koledzy z druzyny C.Ronalda mówia, że i jeden i drugi taki sam to wiadomo jaka jest prawda

erq90 | 06.05.2019 21:50

Własciwie to za Messim przemówił, bo chwalil Ronalda za mecz, ale o Messim tyle samo mimo, ze nikt o Messiego nie pytał raczejgoal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy