Wygrane Caen, Lille i Nice, remisy w Amiens oraz Angers

Ligue 1
Na zdjęciu: Ligue 1

Gracze Amiens zremisowali u siebie ze Strasbourgiem 0:0. W innych meczach tej kolejki wygrywali zawodnicy Caen, Lille i Nice. Po jednym punkcie zdobyli zaś piłkarze Angers i Reims.

Podziałami oczek zakończyły się spotkania w Amiens, gdzie kibice nie zobaczyli ani jednego gola, oraz w Angers. W tej drugiej potyczce zawodnicy Reims objęli prowadzenie ww 63. minucie po strzale Cafaro. Wyrównał kilka minut potem Manceau.

W spotkaniu Caen – Dijon zobaczyliśmy tylko jednego gola. Zdobył go w 67. minucie Fajr. Aż pięć goli zaaplikowali zawodnikom Nimes piłkarze Lille. W drugiej połowie kolejno na listę strzelców wpisywali się Remy, Bamba, Celik, Pepe i Fonte.

Trzy punkty zdobyli też gracze Nice, którzy pokonali Guingamp 3:0. Wszystkie gole dla gospodarzy zdobył Atal.