Dijon z kompletem

Ligue 1
Na zdjęciu: Ligue 1

Gracze Dijon pokonali u siebie Rennes 3:2. Goście nie wygrali ligowego spotkania już od 10 marca 2019 roku.

Co działo się w tej potyczce? Piłkarze gości mogli objąć prowadzenie już w 17. minucie, lecz swojej sytuacji nie wykorzystał Hunou.

Na pierwszego gola w tej konfrontacji czekaliśmy do 20. minuty. Wtedy to na listę strzelców wpisał się Aguerd.

W 36. minucie mogło być już 2:0 dla Dijon. W dobrej sytuacji znalazł się Said, lecz na wysokości zadania stanął golkiper Rennes.

Na wyrównanie czekaliśmy do 52. minuty. Wówczas bramkarza Dijon pokonał Hunou. Końcowy wynik tego meczu cały czas był sprawą otwartą.

Radość gości z tego rezultatu nie trwała jednak długo, ponieważ kilka minut potem bramkę dla Dijon zdobył Jeannot.

To nie był jednak koniec emocji w tej konfrontacji. W 61. minucie gola na 2:2 zdobył Niang.

Gospodarze, którzy walczą o utrzymanie chcieli tutaj wygrać. W 83. minucie zbliżyli się do realizacji tego zadania po bramce Saida.

Finalnie wynik tego spotkania nie uległ już zmianie i gospodarze triumfowali 3:2.

Dijon – Rennes 3:2 (1:0)

1:0 Aguerd 20′