Remisy w Angers i Nimes, wygrane St. Etienne oraz Guingamp

Ligue 1
Na zdjęciu: Ligue 1

Gracze Angers zremisowali u siebie z Amiens 0:0. W innych meczach tej kolejki piłkarze Caen przegrali z St. Etienne 0:5, Guingamp ograło Dijon 1:0, a gracze Nimes zremisowali ze Strasbourgiem 2:2.

Ani jednej bramki nie zobaczyli kibice w meczu Angers z Amiens. Gospodarze mogli wygrać, ale w 82. minucie rzutu karnego nie wykorzystał Lopez.

Bez problemów swoje spotkanie wygrali zaś piłkarze St. Etienne. Zieloni pokonali w delegacji Caen i zaaplikowali rywalom aż pięć goli (na listę strzelców wpisali się kolejno Hamouma, Berić, Nordin, Ghezali i Vada).

Na stadionie Guingamp padła tylko jedna bramka. W 86. minucie z rzutu karnego nie pomylił się Blas. Natomiast w Nimes gospodarze przegrywali już dwoma trafieniami po bramkach Mothiby i Fofany. Zdołali jednak finalnie doprowadzić do wyrównania, ponieważ swoimi golami odpowiedzieli Lybohy i Savanier.