Championship: Norwich nie zwalnia tempa, grali Polacy

Kamil Grosicki

Norwich City wygrało w środę z Hull City 3:2 i odzyskało pozycję lidera The Championship. Kanarki wygrały piąte spotkanie z rzędu i ponownie mają dwa punkty przewagi nad Leeds United.

W ekipie gości przez ostanie 18 minut grał Kamil Grosicki, który zaliczył asystę.

Pewnie zwycięstwo 3:0 nad Swansea City odniosło West Bromwich Albion, które zwolniło w tym tygodniu menedżera Darrena Moore’a. Przegrało za to Middlesbrough, które u siebie Preston North End 1:2. Lilywhites awansowali na dziewiąte miejsce i tracą już do Boro tylko cztery punkty, a do szóstego Derby zaledwie dwa. Tuż przed nimi jest Aston Villa, która ograła na wyjeździe Nottingham Forest 3:1.

Kolejną porażkę zanotowali z kolei Queens Park Rangers (10 minut Pawła Wszołka), którzy nie sprostali Rotherham United (1:2). W efekcie Młynarze niemal wydostali się już ze strefy spadkowej.