Skromna wygrana Tottenhamu

Son Heung-min

Gracze Tottenhamu wygrali u siebie z Newcastle 1:0. Dla klubu z Londynu trafił Son.

Jak wyglądał ten mecz? Piłkarze gospodarzy mogli objąć prowadzenie już w 17. minucie, lecz swojej sytuacji nie wykorzystał Lucas.

Kilka minut potem blisko szczęścia był Lamela, ale jego próba zatrzymała się jednak tylko na poprzeczce.

W 51. minucie szczęście sprzyjało natomiast Kogutem. Wtedy to Rondon trafił bowiem w obramowanie ich bramki.

W 65. minucie na uderzenie zdecydował się Eriksen, ale jego strzał został w porę zablokowany przez jednego z defensorów rywali.

Sześć minut później bramkarza rywali próbował zaskoczyć Llorente. Także bez powodzenia.

Na pierwszego (i zarazem jedynego) gola w tym spotkaniu czekaliśmy do 83. minuty. Wtedy to na listę strzelców wpisał się Son.

Ostatecznie wynik tego spotkania nie uległ już zmianie.

Tottenham – Newcastle 1:0 (0:0)