REKLAMA
REKLAMA

Gattuso: Higuain nigdy nie mówił, że chce odejść

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Football Italia  |  16.01.2019 09:42
Gattuso: Higuain nigdy nie mówił, że chce odejść

Gennaro Gattuso  |  fot. Grzegorz Wajda

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
Przed starcem o Superpuchar Włoch szkoleniowiec AC Milanu przekonywał, że Gonzalo Higuain nigdy nie powiedział mu, że chce odejść z klubu. Argentyńczyk w ostatnim czasie łączony jest z przeprowadzką do Chelsea FC.

- Podejmuję decyzje dotyczące składu, opierając się na tym, jak zawodnicy trenowali w ciągu tygodnia i jak pracują ze sztabem szkoleniowym i kolegami z drużyny - powiedział Gennaro Gattuso w trakcie wtorkowej konferencji prasowej.

- W tej chwili muszę powtórzyć te same słowa, które już mówiłem. Istnieje wiele plotek, ale Higuain trenuje dobrze, współpracując ze wszystkimi tak jak ma to w zwyczaju - dodał.

- Zobaczymy, czy zagra przeciwko Juve, czy nie. Musi zdecydować, co zrobić, jak rozwiązać ten problem, ale muszę zaznaczyć, że w trakcie treningów wykazuje się niezwykle profesjonalnym podejściem - kontynuował.

- Zgadzam się, że po niewykorzystaniu rzutu karnego i czerwonej kartce przeciwko Juventusowi coś stało się w jego głowie. Zobaczymy, jak będzie tym razem. Jak już powiedziałem, trenerowi nie jest łatwo zmienić zawodnika, więc muszę skoncentrować się na tym, jak najlepiej wykorzystać walory poszczególnych piłkarzy - mówił.

- Chciałbym też powtórzyć, że Gonzalo Higuain nigdy nie powiedział mi, że chce odejść. Czekam na to - uzupełnił.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco