REKLAMA
REKLAMA

Ancelotti: Lavezzi nie myśli o powrocie

dodał: Krzysztof Kuźmicz  |  źródło: Il Mattino  |  26.09.2012 16:31
Kilka dni temu Ezequiel Lavezzi udzielił wywiadu, po którym wielu dziennikarzy sugerowało, iż już zaczyna on żałować decyzji o odejściu z Napoli. Trener Paris Saint-Germain Carlo Ancelotti (fot) twierdzi jednak, że są to jedynie spekulacje.

- Muszę przyznać, że atmosfera na Stadio Olimpico to coś, czego nie da się znaleźć nigdzie indziej – mówił niedawno napastnik. - Podjąłem jednak decyzję o odejściu, to był mój wybór. Z ocenianiem czy popełniłem błąd czy nie będziemy jednak musieli jeszcze trochę poczekać. Z pewnością życzę jednak swojej byłej drużynie jak najlepiej, to naprawdę świetna grupa.

- Nie sądzę, by on tęsknił za Neapolem – ocenił dziś trener PSG. - On po prostu pozostaje w bardzo dobrych kontaktach ze swoimi byłymi kolegami klubowymi. To coś jak najbardziej naturalnego.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

sortowanie: rosnąco | malejąco

Pjotras | 26.09.2012 17:10

Raczej atmosfera na San Paolo. Albo Lavezzi zapomnial juz jak nazywa sie stadion Napoli albo chcialby przeniesc sie do Lazio, albo to kolejny news z "babolem"goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy