REKLAMA
REKLAMA

Fulham znów zatrudni Grygerę?

dodał: Michał Machowski  |  źródło: ASInfo  |  19.09.2012 18:20
Czeski obrońca Zdenek Grygera może podpisać nowy kontrakt z występującym w angielskiej Premier League Fulham FC - podały media na Półwyspie Apenińskim. - Jeśli tylko dojdzie do siebie po kontuzji, to podpiszemy z nim nową umowę - zdradził menadżer "The Cottagers", Martin Jol.

Grygera przeniósł się na Craven Cottage w sierpniu 2011 roku z wolnego transferu. W zeszłym sezonie 32-latek wystąpił w zaledwie 7 meczach Fulham, w których dostał 3 żółte kartki. W trakcie rozgrywek gracz doznał jednak groźnej kontuzji, która wyeliminowała go z gry do końca sezonu, a w trakcie rehabilitacji jego kontrakt z Anglikami wygasł.

Teraz jednak "The Whites" pragną zaoferować mu nową umowę: - Zdenek pozostaje bez klubu, ale trenuje z zespołem, gdyż wszyscy liczymy, że dojdzie do pełnej sprawności fizycznej. Jeśli tak się stanie, wtedy zaproponujemy mu dalszą współpracę- zdradził Jol.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

sortowanie: rosnąco | malejąco

ICE MAN9 | 20.09.2012 21:01

Właściwie to on od nas nie odszedł, ale jest bez kontraktu, w zespole jednak cały czas jest. Cieszę się, że u nas zostanie myślę, że jak wróci do pełni zdrowia i formy, może być naszym nr.1 na prawej obronie.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy