REKLAMA
REKLAMA

Javi Martinez priorytetem Barcelony

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: ASInfo  |  22.02.2020 22:22
Według hiszpańskich dziennikarzy FC Barcelona jest zdeterminowana, by pozyskać gracza Athletiku Bilbao, Javiego Martineza. - Sposób jego gry doskonale pasuje do stylu Katalończyków - ocenia dziennik "Sport".

- Stało się jasne, że AC Milan od początku nie chciał pozbywać się Thiago Silvy, o którego walczyła Barcelona. Wicemistrzowie Hiszpanii przygotowali jednak alternatywne rozwiązania. Listę życzeń otwiera Martinez. Zawodnik ma za sobą świetny sezon. W dodatku gracz przyjaźni się z kilkoma zawodnikami "Blaugrany". Takie detale mogą doprowadzić do transferu - podkreślają dziennikarze.

- Barcelona musi poradzić sobie z dwoma problemami. Po pierwsze, prezydent Athletiku, Jose Urrutia, zaznaczył, że Baskowie nie będą siadać do żadnych negocjacji w sprawie transferu Martineza. Druga przeszkoda to wręcz klasyka, jeśli chodzi o sprawę ewentualnego kupna jakiegoś piłkarza przez klub z Camp Nou. Martineza obserwuje też Real Madryt. Włodarze "Królewskich" od kilku miesięcy próbują nakłonić go do transferu - przypomina dziennik.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy