Köln vs HSV dodał: KMM | źródło: fussball.pl | 12.02.2012 10:28
RheinEnergie-Stadion | fot. SurfGuard
Gospodarze przede wszystkim wystąpią w niedzielnym spotkaniu bez lidera drużyny Lukasa Podoslkiego, który jest kontuzjowany. Urazy wykluczają z gry także Petita i Adila Chihiego, a z powodu czerwonej kartki pauzować musi Miso Brecko.
Zespół z Hamburga także nie uda się na Rhein-Energie-Stadion w optymalnym zestawieniu. Kontuzjowani są bowiem Jeffrey Bruma, Gökhan Töre i Marcus Berg, a pięć żółtych kartek na koncie ma Tomas Rincon i on również musi pauzować.
Hamburger SV źle rozpoczął rundę wiosenną od wysokiej porażki z Borussią Dortmund, ale późniejsza wygrana w Berlinie i wreszcie ubiegłotygodniowy remis 1:1 z Bayernem Monachium musiały poprawić nastroje w klubie z Imtech-Areny. Gracze Finka obecnie zajmują dwunastą lokatę i coraz częściej spoglądają w górę tabeli, a nie w jej dolne partie.
Nad Hamburgiem znajduje się chociażby Kolonia, która dzięki ostatniej wygranej w Kaiserslautern 1:0 oddaliła się od dna tabeli. Zwycięstwo na wzgórzu Betzenberg było pierwszym w tym roku, bo wcześniej Kozły w słabym stylu przegrały z Wolfsburgiem i Schalke Gelsenkirchen. Piłkarze prowadzeni przez Stale Solbakkena nie wygrali na własnym obiekcie od połowy grudnia zeszłego roku.
Kierując się statystykami mają oni ogromną szansę na przełamanie, gdyż niemal połowę domowych pojedynków z HSV Kolonia wygrywała (20 z 42 spotkań). Jednak w poprzedniej dekadzie Kozły tylko dwukrotnie zdołały pokonać u siebie rywali z Hamburga. Dwa ostatnie spotkania, odbywające się na hamburskim obiekcie, obfitowały w bramki. Jesienią Köln wygrało po ekscytującym meczu 4:3, co było udanym rewanżem za ubiegłosezonową porażkę 2:6.
12.02. godz. 17:30, FC Köln – Hamburger SV
typ fussball.pl: 1:2
Przewidywane składy:
Köln: Rensing - Sereno, McKenna, Geromel, Eichner - Clemens, Lanig, Riether, Peszko - Jajalo - Novakovic
HSV: Drobny - Diekmeier, Westermann, Rajkovic, Aogo - Kacar, Jarolim - Sala, Jansen - Petric, Guerrero
sędzia: Florian Meyer (Burgdorf)
Dodaj komentarz

Komentarze | 5 komentarzy
kolomin52 | 12.02.2012 13:48
http://daa.pl/hdv HT/FT kurs ok 30 WTOREK. Zapraszam na bloga
-pełne informacje
-dotychczas 100% skuteczności
-darmowy mecz w razie porażki
-niski koszt,wielki kurs
-udowodnienie z obstawionym spotkaniem
zachecam i jeszcze raz zapraszam.Pozdrawiam,Piotr
Visca el Barcel | 12.02.2012 09:14
1;1
Highway To Hell | 12.02.2012 01:24
bez Podolskiego kto tam ma strzelac..?Novakowic haha bez jaj..pewny over a ile tego to nikt nie wie..;p..ale 1;3 lub 0;3 realne...
Joker | 12.02.2012 00:19
Chyba Hamburg jest lekkim faworytem... Nieźle ostatnio grają na wyjazdach, więc stać ich na przywiezienie także 3pkt z Koloni, która gra bardzo nierówno... Mój typ 1:2/1:1.
jejak | 11.02.2012 16:54
Najlepsze Typy bukmacherskie
typmecz. b l o o g.pl
Uwazajcie na anty typerowwwww!!!
Dzisiajszy siengiel kursu 5.0 wszedl:)
Zajrzyj i sie przekonaj
P.S modelator forum nie usuwaj moich postow wasz lin jest na blogu!







